Rüyada Mp3 Görmek

Rüyada Mp3 görmek, rüyayı gören kişinin hayat ile barışık bir kişi olduğuna, eğlenmekten ve güzel olan her ortamda mutlu olduğuna, önüne çıkan zorluklar ve sıkıntılar ile mücadele edebildiğine ve mücadele ederken de gülümsemesinin asla yitirmediğine delalet eder. Rüyada Mp3 görmek, rüya sahibi hakkında bilgi veren bir rüya olup, kişinin kolay kolay hiçbir şey kendine dert olarak edinmediğine yorumlanır.

Rüyada Müzik Çalar Görmek

Rüyada müzik çalar görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içimde gururunu okşayacak, onu onura edecek ve sevindirecek olan bazı sözleri işiteceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda bazı sürpriz gelişmeler ile karşılaşacağına ve bu sürpriz gelişmelerin sonucunda ise oldukça mutlu olacağına tabir ediliyor.

Rüyada CD Çalar Görmek

Rüyada CD çalar görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde yapacağı işler sayesinde yaşam kalitesini arttıracağına, rahat bir nefes alacağına ve feraha çıkacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yapacağı bu işler sayesinde birçok anlamda huzurlu ve rahat olacağına, daha emin adımlar atacağına tabir olunuyor.

Rüyada Teyp Görmek

Rüyada teyp görmek, rüyayı gören kişinin şen şakrak bir kimse olduğuna, içindeki sıkıntı ya da derdini kimseye belli etmeyen bir yapıda olduğuna delalet edip, etrafında bulunan bazı kimselerin onun bu güleç yüzünü kıskandığına delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre beklenen haber olarak yorumlanıyor.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

nilüfer k

Ben normalde kulaklıksız gezmeyen bilirim müziğe çok ihtiyaç duyarım okulda da telefonlar toplandığından mp3-4 üm var o yüzden o çok değerli bnim için rüyamda da bir sınava giricez beklerken ben kalkıyorum ve erkek bi arkadaşım orayı boş sanıp oturuyo sonra döndüğümde onun ismiyle bağırıp ağlamaya başlıyorum mp3 ü 4 de ayırmış sonra bura boştu bilmiyodum falan diyo sonrasında da bi şeyler oluyo amq asıl burası gibi bu ne anlama geliyor lütfen açıklar mısınız