Rüyada Mısır Ekmeği Görmek

Rüyada mısır ekmeği görmek biraz da kişinin, kişilik özellikleri ile alakalı olan bir durumdur. Bu rüyayı gören kişiler hem dem dünyaya pozitif bakan, olaylara olumlu bakan, bir lokma, bir hırka modunda yaşayan, başına gelenlere şikayet etmeyen, az şeyler ile mutlu olabilen, küçük sevinçler yaşayabilen mütevazi insanlardır. Başlarına ne gelirse gelsin şükrederler. Bu insanlar ayrıca bolca hayır yapar ve aldıkları az bir maaşa rağmen, çevresine iyilik yapmaktan vazgeçmezler.

Rüyada Mısır Ekmeği Yemek

Kişi eğer rüyasında mısır ekmeği yediğini görür ise bunun anlamı şu biçimdedir: Bu rüyayı gören kişi için artık sıkıntılar sona erer. Yavaş yavaş refaha ermeye başlar. Bu kişi için geçim derdi dahil, birçok dert tasa yavaş yavaş bitmeye başlar.Morali yerine gelir, dert ve tasayı atar, yüzü artık gülmeye başlayarak, her şey istediği gibi gider. Bu yönüyle değerlendirildiğinde de son derece pozitif anlam içeren ve hayra yorulan bir rüyadır.

Rüyada Taze Mısır Yemek

Eğer kişi rüyasında taze mısır yediğini görür ise bu çok da hayra yorulmaz. Bu rüyayı gören kişinin işleri bir anda bozulmaya başlar ve arka arkaya bir takım sıkıntılar yaşamaya başlar. Aksilikler peşini bırakmaz ve tüm bunlara bağlı olarak da bu kişi mutsuz, gergin ve sıkıntı dolu günler geçirir. Tüm bunlara bağlı olarak da bir süre kendini toplumdan soyutlayarak yalnız başına takılır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın