Skip to Content

Rüyada Mide Bulantısı Görmek

Rüyada mide bulantısı görmek hastalığı simgeler ve rüya sahibinin bu günlerde sağlığının bozulacağına işaret eder. Kişinin güçten düşeceğine bu durumun iş hayatına yansıyacağına ve işleri berbat edeceğine, yöneticisi ile sorunlar yaşayacağına ve yakın zamanda elde ettiği konumu kaybedeceğine tabir edilir. Ayrıca bu rüya kişinin mutsuz geçireceği günlere ve hüzün dolu zamanlara da yorulur. Rüyada başkasının midesinin bulandığını duymak ise o kişinin işlerinin rast gitmeyeceğine, zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Mide Görmek

Rüyada mide görmek rüya sahibinin ömrünü ve elde edeceği rızkı simgeler. Bu rüya, rüyanın içeriğinde göre farklı tabirlere sahiptir. Rüyada sağlıklı bir midesinin olduğunu görmek sağlıklı geçecek, hiçbir sağlık sorunun yaşanmadığını bir ömür geçirmeye, afiyet içinde olmaya, birçok güzellikle karşılaşmaya ve her şeyi yoluna koymaya delalet eder. Rüyada midesinin yıkandığını gören kişi tertemiz bir ahlaka sahiptir ve ömür boyu bunu sürdüreceğine yorulur. Rüyada midesini elinde tutan kimse hayırlı bir evlat sahibi olur.

Rüyada Boş Mide Görmek

Rüyada boş mide görmek kişinin gerçek hayatta her istediğinin olmayacağına, her dileğine kavuşmayacağına işaret eder. Kişinin maddi anlamda zorluklar yaşayacağına ve üstesinden gelmek için elinden geleni yapacağına delalet eder. Rüyada boş midesini yemek yiyerek doldurduğunu gören kişi büyük bir berekete ve rızka hakim olur ve haneden bereket eksik olmaz. Rüyada midesinden ses geldiğini duymak ise faydasız işlerle zaman kaybetmeye, dedikodu peşinde koşmaya işaret eder.