Skip to Content

Rüyada Mevsim Görmek

Ah bu mevsimler hayatımızı nasıl etkiliyor değil mi? Herkesin de kendisince sevdiği mevsimler var. Nitekim rüyada mevsim görmek, mevsimlere göre farklılıklar göstermekle beraber genel anlamda olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Rüyada en genel anlamda mevsim gören kişinin keyfi yerine gelir, yaşadığı olumsuzluklardan sonunda kurtulmaya başlar, umut yeniden rüyayı gören kişi için oluşmaya başlar, kişi eskiden olduğu gibi olaylara mutlu mesut bakmaya ve hayattan keyif almaya başlar. Genel anlamda içinde bulunulan kötü durumun en kısa zamanda geçeceğine, kişinin kendi yaşamını olumsuz etkileyen durumun biteceğine ve artık yavaş yavaş hayatının normal bir akışa gireceğine işaret eden bir rüyadır.Ayrıca yine bu rüyayı gören kişinin biraz sabretmesi gerektiğini gösteren bir rüyadır.

Rüyada İlkbahar Görmek

Rüyada ilkbahar görmek çok fazla olumlu anlamı olmayan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi biraz hayalperest bir kişidir ve bundan dolayı iş yaşamında bir takım ticari kayıplar yaşar. Ancak yine de bu rüyayı gören bunu iyimserlikle karşılayarak üstesinden gelmeye çalışır.

Rüyada Kış Mevsimi Görmek

Kişi eğer rüyasında kış mevsimi görür ise eğer kış mevsiminde görülürse herhangi bir olumsuzluk içermez ama başka bir mevsimde görülürse bu rüyayı gören kişinin bir takım sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Yaz Mevsimi Görmek

Rüyada yaz mevsimi görmek her anlamda kişinin yaşamında güzellikler, mutluluklar yaşanacağına işaret eden bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, sıkıntılarını dertlerini geride bırakarak mutlu ve huzurlu günlere erişir.

Rüyada Sonbahar Mevsimi Görmek

Mevsimler içinde en olumsuz görülen rüyadır. Ayrılık. Ölüm, gurbet gibi durumlara işaret eder.