Rüyada Meteor Görmek

Hayatınıza giren esrarengiz kozmosun bir parçasını temsil eden meteorlar, deneyimin ötesinde bir şeyin bilinirliğini veya tanınmasını temsil edebilir.  Fakat genellikle öz benliğiniz ile ilgilidir. Rüyada bir meteor ya da göktaşı, ruhu veya karakterinizi temsil edebilir ya da hayatının bir yönü ile ilgili takıntı haline gelmiş bir düşünce olabilir. Ancak, rüya çok belirgin ve ısrarlı ise böyle istekler gerçekleşme yolunda ilerler. Bazı insanlar için kaygı duyacakları bir olayı ifade eder.

Rüyada Düşen Yıldız Görmek

Çok eski zamanlarda insanlar, gökyüzünde bir meteor gördüklerinde veya bir meteorun bir parçasını bulmanın cennetten bir hediye olduğunu düşünüyordu. Düşen, “kayan bir yıldızın şans” getireceği metaforu buradan ortaya çıktı. Bazı geleneksel rüya yorumcularına göre gökten düşen yıldızlar, eğer rüya sahibi zenginse, bütün servetini kaybedecek ve yoksullaşacaktır ve eğer yoksul ise şehit gibi ölecektir. Rüyada düşen bir yıldız ve bir meteor krateri, şu anda farkında olduğunuz çok eski etkileri işaret ediyor olabilir.

Rüyada Meteor Işıkları Görmek

Eski rüya yorumcularına göre; rüyada yıldızları gördükten sonra yeryüzünde aşağı doğru kaybolan ya da yeryüzü atmosferine giren meteor ışıkları, büyük bir yıkım ve ölümü temsil eder. Modern rüya yorumcuları, bu tür bir rüyanın, hayatınızdaki önemli bir fırsat için hazırlıklı olmanıza işaret sayılması gerektiğini önerir.

Rüyada Meteor Yağmuru Görmek

Rüyada meteor yağmuru; romantik düşünceleri ve idealist kavramları belirtir. Meteorların yağmur gibi yağdığı bir rüya (tehlike içeren bir senaryo yoksa) bir duygusal ilişkide veya bir projede başarı elde etmenizi önerir. Hedeflerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirme yolunda ilerliyorsunuz. Alternatif olarak, meteor yağmuru, yakında meydana gelecek bir afeti de işaret ediyor olabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın