Rüyada Merdivenden Çıkmak

Rüyada merdivenden çıkmak kişinin çalışma hayatında güzel işler yapacağına, büyük başarılara imza atacağına, saygınlık kazanacağına, takdir toplayacağına ve herkes tarafından sevileceğine delalet eder. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin iş hayatındaki sorunlarını ortadan kalkacağına ve problemlerini atlatacağına işaret eder.

Rüyada Merdiven İnmek

Rüyada merdiven inmek kişinin hem iş hayatında hem de sosyal hayatında karşısına çıkan problemlerden ötürü çok üzüleceğine, canını sıkacağına ve bu durumu çok kafaya takacağına işaret eder. Rüya sahibinin sorunları çözemeyeceğine, engelleri aşamayacağına, aldığı terfiyi kaybedeceğine hatta işten atılacağına da tabir edilir. Karşına çıkan fırsatları yeterince değerlendiremeyen kişinin büyük bir pişmanlık yaşayacağına yorulur.

Rüyada Merdiven Çıkmak ve İnmek

Rüyada merdiven çıkmak ve inmek rüyayı gören kişinin çalışma hayatında sistemli olacağına bu durumun ona büyük başarılar getireceğine, adını duyuracağına ancak yaşanacak bazı sorunları deneyimleri ile çözemeyeceğine, zorluklarla karşılaşacağına ve sonunda mevkisini ve hatta işini kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Dar Merdivenden Çıkmak

Rüyada dar merdivenden çıkmak rüya sahibinin hayallerine ve hedeflerine zor bir şekilde ulaşacağına, oldukça meşakkatli yollardan geçeceğine, birçok engelle ve sorunla karşılaşacağına ancak büyük bir sabır ve kararlılıkla hepsini aşacağına, üstesinden geleceğine, rahat edeceğine işaret eder. Ayrıca zor kazanan rüya sahibinin malının kıymetini bileceğine ve huzurlu, ailesi ile mutlu, refah dolu bir hayatı olacağına da yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın