Skip to Content

Rüyada Merdivende Oturmak

Rüyada merdivende oturmak rüya sahibinin işini çok sevdiğine bu nedenle çok yoğun çalıştığına, kendisine vakit ayırmadığına, dinlenmediğine, bu durumun sağlığını oldukça olumsuz etkileyeceğine, ciddi bir hastalığın pençesine tutulacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin hayatına bir mola vermesi gerektiğine, tatile çıkmasına, dinlenmesine işarete eder. Rüyayı gören kişinin bir süre sağlığına odaklanacağına, her şeyi bırakıp kendine zaman ayıracağına yorulur. Başarılı bir iş hayatı olan rüya sahibinin hobilerine odaklanacağı, eğlenmeye vakit ayıracağı günlerin geldiğine işaret eder.

Rüyada Ahşap Merdivende Oturmak

Rüyada ahşap merdivende oturmak kişinin maneviyatı yüksek biri olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin bu günlerde maddi olan her şeyi bir kenara bıraktığına, rahat bir nefes almak istediğine bu nedenle kendisini duygusal anlamda açtığına ve geliştirmeye çalıştığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin geleceğe dair planlarının sade ve huzurlu bir hayata yönelik olduğuna da yorulur.

Rüyada Yangın Merdiveninde Oturmak

Rüyada yangın merdiveninde oturmak kişinin sıkıntılar içinde olduğuna, başına çok büyük bir bela aldığına ancak bu durumdan son anda kurtulacağına ve sonunda bu durumla ilgili oturup düşüneceğine, değerlendirme yapacağına işaret eder. Yaptığı hataların farkına vararak doğru yolda ilerlemeye ve planlı hareket etmeye, bundan sonra yapacağı her şeyi önceden düşünerek ve başkalarına danışarak karar vereceğine işaret eder. Rüya sahibinin güzel ve mutluluk dolu bir hayatı olacağına da delalet eder.