Rüyada Mehter Takımı Görmek

Rüyada mehter takımı görmek, hayırlı ve bereketli bir sürecin habercisidir. Hem maddi hem de arkadaşlık ilişkilerini kapsayan bu süreçte iyi ve güzel olaylara vesile olacak insanlarla tanışılacak, yeni arkadaşlıklar edinilecektir. Kurulan arkadaşlıklar ilerleyen zamanda kökleri sağlam ve değerli dostlukların tohumlarını oluşturabilir. Özenli davranılması durumunda kişi, ömrü boyunca kaybetmeyeceği kötü gün dostlarına bu dönemde kavuşacaktır.  

Mehter takımı uzaktan seyrediliyorsa bu rüyadan, kişinin iş ya da aile içerisindeki gücünü kaybedeceği anlamı çıkarılır. Rüya sahibinin, yanlış anlaşılmalar sebebiyle bulunduğu topluluk tarafından dışlanmasını ifade eden bu rüyayı gören kişi, iş yerindeki ya da aile içindeki diyaloglarında daha dikkatli davranmalıdır. Yanlış anlaşılmaya müsait durumlarda dikkatsizce davranılması halinde kişi, kendisini sorun yumağının ortasında bulabilir. Bu da hayatında kısa süreli huzursuzluk ve rahatsızlıklar yaratabilir.

Rüyasında kendisini mehter takımının bir üyesi olarak gören kişinin aşk hayatında düğün, bayram coşkusu hakimdir. Tesadüf eseri gerçekleşen bir tanışma sonucu doğabilecek aşkları temsil eden bu rüya, yuva kurma ve çocuk sahibi olmakla da alakalıdır. Kişinin birden evlilik kararı alması şaşırtıcı olmayacaktır. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin hiç beklemediği birinden bebek müjdesi alması oldukça olasıdır. Bebek sahibi olma konusunda kararsızlık yaşayan birinin bu rüyayı görmesi, tamamen ebeveyn olmak için doğru dönemde olduğunu gösterir. 

Kişi kendini mehter takımının başı olarak görmüş ise, yüksek makamlara terfi söz konusu olabilir. Kişinin iş hayatının hayal ettiği gibi ilerlemesi için atması gereken adımların doğru zamanıdır. İş değişikliği yapmayı düşünen birinin bu rüyayı görmesi, karşısına çıkan yeni iş fırsatının kendisi için daha hayırlı olduğuna yorumlanabilir. Risk almak ve değişikliklere yönelmek için doğru zamandır. Çünkü yapılan değişikliklerin sonucunda kişinin istediği başarı ve mevkilere ulaşabileceği söylenebilir. 

Rüyada Mehter Marşı Dinlemek

Rüyada mehter marşı dinlediğini gören kişinin, ferahlatıcı bir haberin etkisi altında kalacağını ve ruhen sakin bir döneme gireceğini söylemek mümkündür. Kişi, iç dünyasına yönelerek kendisiyle alakalı soru işaretlerine cevap aradığı bir dönemdedir. Kendisini manevi yönden rahatsız eden etrafındaki kişilerden arınmalıdır. Hayatından bir türlü çıkartmaya cesaret edemediği kişilerle alakalı vereceği kararlarda iç sesini dinlemesi sağlıklı olacaktır. 

Rüyada Mehter Marşı Söylemek

Rüyada mehter marşı söylemek, gelecekte sefa içinde geçecek bir hayatı temsil eder. Kişi, karşısına çıkan yollardan birini seçerek hayatını tamamen değiştirebilir ve hayallerine kavuşabilir.  

Kişinin, kendini marş söylerken görmesi, uzun ya da kısa süreli bir yolculuğun işaretçisidir. Rüya sahibinin yolculuğu hem manevi hem de maddi nitelikte olabilir. Bu seyahat sırasında mutlu olunacak anlar yaşanacak, daha önce yaşanan kötü ve mutsuz anların etkisinden tamamen kurtulmak mümkün olacaktır. 

Rüyada Mehter Marşı Okumak

Rüyada mehter marşı okumanın yorumculara göre tabiri, metnin şekline göre değişkenlik gösterir. Herhangi bir sayfa üzerinden düz bir şekilde duran mehter marşını okuyan kişi, büyük mirasa ve mala kavuşur. Kişiye hiç beklemediği bir yerden toplu para gelebilir. 

Eğer rüya sahibi yazılı metni ters taraftan okuyorsa, kişinin üzerine borç birikmesi olasıdır.  Para alışverişlerinde, kredi kartı kullanımında ve kefil işlemlerinde dikkatli olunması gerekir. Borçlanmak için doğru zaman değildir.  

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın