Rüyada Mavi renk Görmek

Rüyada mavi renk görmek, rüyayı gören kişinin oldukça hayırlı ve güzel bir yaşamının olacağına delalet eder. Rüyada mavi renk görmek oldukça güzel anlamlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin aile hayatından mutlu olacağına, güzel bir yuva kuracağına, hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olmaya ve aynı zamanda iyi bir iş edinecek olmaya da tabir olunur. Güzel ve helal kazanç elde etmek ve geçim derdi çekmemeye de tabir edilir.

Rüyada Mavi renk Elbise Giydiğini Görmek

Rüyada mavi renk elbise giydiğini görmek, rüyayı gören kişinin başarıları ile anacağı çok güzel bir yaşamının olacağına delalet eder. Rüyada mavi renk elbise giymek rüyayı gören kişinin dileklerine de delalet eder. Rüya sahibinin oldukça saf ve masumane olan dileklerinin varlığına yorumlanıyor.

Rüyada Masmavi Bir Gökyüzü Görmek

Rüyada masmavi bir gökyüzü görmek, rüyayı gören kişinin oldukça gerçek, saf ve temiz bir aşk bulacağına, bu kısmeti ile evlenip mutlu bir yuva kuracağına delalet eder.

Rüyada Mavi Renk Göz Görmek

Rüyada mavi renk göz görmek, rüyayı gören kişinin âşık olacağına, birisine delice sevdalanacağına delalet eder.

Rüyada Masmavi Deniz Görmek

Rüyada masmavi bir deniz görmek, rüyayı gören kişinin hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine delalettir. Rüyada görülen deniz uçsuz bucaksız ve masmavi bir deniz ise rüya sahibinin içinde olan tüm arzularının bir bir gerekleşeceğine, gerçekleşmeyen dileğinin kalmayacağına yorumlanır. Uzun ve sağlıklı bir örmede yorumlanıyor.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

gulnaz

betonlarla cevrili yapımda imiş gibi uzun bi yolda gezinti yapıyordum yanımda birileri ile. havada deneme uçusu gibi hissettiğim son derece hızlı havada tutunma yada hareketler yapabilme kabiliyetine sahip son derece ileri teknoloji parlak mavi renkli ayrıntılarında siyah renkleri olan ileri düzeyde bi uçak gördüm. Yerde zaten az once aynı dizaynda raylı sistemde bi araç geçiş yapmıştı önümüzde. bu uçağa binmeye çok heveslendim hemen hadi gidelim bu uçağa binmek için alalım bu uçağa bincem deyip geri yoldan gittiğimizde rüyamın konusu dağıldı başka bi evde başka bi amaç falan gördüm