Rüyada Mavi Etek Görmek

Rüyada mavi etek görmek kişinin hayatında hayırlı gelişmeler olacağını anlatır. Ayrıca rüya sahibi sabırlı olursa istediklerine daha çabuk ulaşacağını söyler.
Mavi etek yorumculara göre kişi hayatında engellerin olduğunun sembolüdür. Bu engelleri bir bir aşacak, feraha kavuşacaksınız diye de yorulur. Aynı zamanda mavi etek rüya sahibinin hayalleri için her şeyi yaptığına ama elinden gelenin en iyisini yapmak için çabalamadığını anlatır.
Rüya sahibinin çabaları yetersiz görülecek, bu nedenle de ruhsal çöküntü yaşayacak diye yorulur. Eğer bir bayan mavi etek gördüyse müjdeli haber alabilir anlamına gelirken erkek gördüyse yeni bir aşka yelken açacak diye yorulmaktadır.

Rüyada Mavi Etek Aldığını Görmek

Rüyada kişi mavi etek satın aldığını gördüyse hayatında yeni istekler içine girecek, kendi sorumluluklarını tam olarak uygulamadan başka işler peşinde koşacak demektir. Bu nedenle de sıkıntılar içine düşecek diye yorumlanır. Yani rüya sahibi düşünmeden bilinçsiz adımlar attığı için sonuçta beklediği şeylere ulaşamayacak ve hayal kırıklığına uğrayacak demektir. Bu rüya kişinin daha gerçekçi bir bakış açısına sahip olması gerektiğini anlatır.

Rüyada Mavi Etek Giydiğini Görmek

Rüyada mavi etek giydiğini görmek cinsiyete göre farklı şekillerde yorumlanır. Eğer bir erkek gördüyse eşiyle araları bozulacak, onların huzurunu bozan bir dedikodu ile karşı karşıya kalacaklar demektir. Bir bayan bu rüyayı gördüyse yakında mutlu bir haber alacak, işinde ilerleyecek, maaşı artacak veya daha güzel, çekici bir kadın haline gelecek demektir. Genel olarak etrafta gıpta edilen hatta kıskanılan insan olacağınıza delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın