Rüyada Mavi Etek Görmek

Rüyada mavi etek görmek kişinin hayatında hayırlı gelişmeler olacağını anlatır. Ayrıca rüya sahibi sabırlı olursa istediklerine daha çabuk ulaşacağını söyler.
Mavi etek yorumculara göre kişi hayatında engellerin olduğunun sembolüdür. Bu engelleri bir bir aşacak, feraha kavuşacaksınız diye de yorulur. Aynı zamanda mavi etek rüya sahibinin hayalleri için her şeyi yaptığına ama elinden gelenin en iyisini yapmak için çabalamadığını anlatır.
Rüya sahibinin çabaları yetersiz görülecek, bu nedenle de ruhsal çöküntü yaşayacak diye yorulur. Eğer bir bayan mavi etek gördüyse müjdeli haber alabilir anlamına gelirken erkek gördüyse yeni bir aşka yelken açacak diye yorulmaktadır.

Rüyada Mavi Etek Aldığını Görmek

Rüyada kişi mavi etek satın aldığını gördüyse hayatında yeni istekler içine girecek, kendi sorumluluklarını tam olarak uygulamadan başka işler peşinde koşacak demektir. Bu nedenle de sıkıntılar içine düşecek diye yorumlanır. Yani rüya sahibi düşünmeden bilinçsiz adımlar attığı için sonuçta beklediği şeylere ulaşamayacak ve hayal kırıklığına uğrayacak demektir. Bu rüya kişinin daha gerçekçi bir bakış açısına sahip olması gerektiğini anlatır.

Rüyada Mavi Etek Giydiğini Görmek

Rüyada mavi etek giydiğini görmek cinsiyete göre farklı şekillerde yorumlanır. Eğer bir erkek gördüyse eşiyle araları bozulacak, onların huzurunu bozan bir dedikodu ile karşı karşıya kalacaklar demektir. Bir bayan bu rüyayı gördüyse yakında mutlu bir haber alacak, işinde ilerleyecek, maaşı artacak veya daha güzel, çekici bir kadın haline gelecek demektir. Genel olarak etrafta gıpta edilen hatta kıskanılan insan olacağınıza delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Sezen

Rüyamda yanımdaki kişi birilerinden kaçıyordu. Yanımdaki kişi eşim mi başka biri mi bilmiyorum. Bizi kovalayanların elinde silah vardı sanırım. Ben bir sokağa giriyorum. Sokağı tanımıyorum ve yolun kenarında bir ağaç var. Önüme eğiliyor önce ve beni engellediğini düşünüyorum. Çekil yolumdan diyorum. Bana sanki beni de al diyor. Onu almıyorum ve biraz ileride benzer bir ağaç var. Onu gövdesinden tutup alıyorum. Elimde ağaçla yürüyorum. Karşıdan gelen bir grup insan var. Cenazeden dönüyorlarmış. Üstlerinde siyah kıyafetler var ve tanıdığım insanlardı. İkisi kuzenim ve gerçek hayatta onlarla konuşmuyorum. Rüyamda başımı başka tarafa çeviriyorum. Ama kimin öldüğünü de merak ediyorum. Kendi üzerime bakıyorum ve üstümde beyaz bluz altında açık mavi etek yürüme şeklim değişip daha havalı oluyorum. Sokak kalabalık ve çocuklar oyun oynuyor. Sonrasında uyandım. Yorumlar mısınız?