Skip to Content

Rüyada Mavi Eşarp Görmek

Rüyada mavi eşarp görmek, rüyayı gören kişinin hayatının huzur içinde olacağına, yaşamının geri kalanından mutlu ve huzurlu olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşlılığının iyi geçeceğine, gençliğinde de engeller ile karşılaşmadan mutlu olacağına delalet eder. Bekâr kimseler için evlenmeye delalet eder. Evli olan kişiler için ise eşi ile olan mutlu ve güzel olan günlere delalet eder.

Rüyada Mavi Eşarp Taktığını Görmek

Rüyada mavi eşarp taktığını görmek, rüyayı gören kişinin umutlarının yeşereceğine, sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sade bir yaşamı seçeceğine, huzur dolu bir ömür yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin mal ve mülk sahibi olacağına fakat mütevazı bir hayat sürdüreceğine tabir olur.

Rüyada Eşarp Görmek

Rüyada eşarp görmek, rüyayı gören kişinin Allah’a daima şükreden ve elinde olanlar ile yetinebilen bir kimse olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin sağlıklı ve mutlu bir yaşam süreceğine, alçak gönüllülüğü sayesinde de etrafında onu çok seven ve değer veren insanların hep var olacağına delalet eder.

Rüyada Eşarp Hediye Aldığını Görmek

Rüyada eşarp hediye aldığını görmek, rüyayı gören kişinin günahları için tövbe edeceğine, hak yolunda ilerlemeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin kendisine dışarıdan bakmayı başaracağına, hatalarını ve günahlarını böylelikle görebileceğine delalet eder. Rüya sahibinin eksiklerini görerek bunları tamamlamak için elinden geleni yapacağına, günahlarına tövbe edeceğine delalet eder.