Skip to Content

Rüyada Mavi Çiçek Görmek

Rüyada mavi çiçek görmek; sezgisel farkındalık veya evrensel sevgi içerir. Rüyada mavi objeler; özellikle de çiçekler ebedi doğanın derin anlamlarını içerir ve hayatı içeren özellikler taşır ancak vücudun ötesine uzanan ve geniş bir bilinçten kaynaklanan bilgeliktir. Bir rüyada mavi çiçek sevinç ve güçlü faydaların göstergesidir, mevsimi dışında çiçek görmek sıkıntı, stres, depresyon belirtisidir.
Rüyada mavi çiçek görmek; kişinin güçlü, hassas, öncelikleri olan ve çok yönlü kişilik ile karakterize edilir. Yüksek manevi niteliklere sahip, inançları zengin ve manevi anlayış açısından hoşgörülü kimseye işaret eder. Genellikle sessiz bir şekilde göze batmayan bir çeşit ruhsal liderlik söz konusu olabilir.

Rüyada Mavi Çiçeklerden Taç Takmak

Rüya gören kişi kendisini mavi çiçekler içerinde ve saçına mavi çiçeklerden bir taç takılı olduğunu görür ise büyük kısmet ve başarı anlamına gelir. Kişi bekâr ise çok sağlam bir evlilik yapabilir, çalışma hayatı içinde üstün başarılara işarettir.

Rüyada Mavi Çiçek Tarlası Görmek

Rüya gören kişinin sezgisel gücünü ya da hayatının başarılı bir dönemine işaret eder. Mavi renk aynı zamanda dini duygular ve özel deneyimler yani doğum, sevecen ilişki, anne baba olmak gibi dünyevi bağlantılar ve kendi küçük yaşantılarını aşan derecede tanınır.

Rüyada Mavi Kır Çiçekleri Görmek

Bazı tabirciler çiçeğin geçici doğasını göz önünde tutarak, ölecek olan bir kadını, ölen bir çocuğu, verimsiz bir ticareti veya kısa süreli bir sevinci temsil ettiğini düşünüyor. Bazı yorumcular benzeri şekilde çok veya az sayıdaki hoş kokulu bitkilerin hepsinin endişe ve üzüntü ifade ettiğini belirtiyor. Dalında görülen çiçeklerin hayaller ve beklentiler, koparılmaları veya çiçeklerin öldüğünün görüldüğü rüyalar üzüntü, ağlama anlamına gelir.