Rüyada Markete Gitmek

Rüyada market, genellikle yaşamdaki olasılıkları, alabileceğiniz kararları, seçebileceğiniz çeşitli tutum ve faaliyetleri veya aradığınız bir şeyi temsil eder. Aynı zamanda, karar vermeyi, denetim ve kontrolü veya nelere katlanabileceğinizi merak etmeyi de içerebilir. Bir market çalışanı olduğunuzu görmek; toplumsal temel ihtiyaçlar için destekleyici olarak hareket etme yeteneğiniz olduğunu ve insanların ihtiyaçlarını karşılamayı içerir.

Rüyada markete gitmek; rutin alışkanlıklarınızdan kaynaklanan bir rüya olabilir ya da sıklıkla, yapılan bazı seçimler düzeyinin ve kararların karşı karşıya olduğunu gösterebilir. Genel olarak seçim yapmak veya seçim yapabilmek ile ilgilidir. İç arzularınızdan veya dış (satış) baskılarından ne kadar çok veya az etkilendiğinizin unsurları da olabilir. Bazı rüyalarda maddi durumunuz ortaya çıkar, bu nedenle satın alma kararı ile para durumunuz hakkında ne hissettiğinizle ilgili dikkat çekici olabilir.

Rüyada Süpermarkete Gitmek

Alışverişte çok fazla alternatif arayışını, alışveriş zevkini veya hoşnutsuzluğunu yansıtabilir. Alışverişte olduğu gibi, arz ve talepleri gösterir. Süpermarket rüyalarında aradığınız; zihin, kalp, ruh için yemek sağlayan bir yer olabilir veya istediğiniz aşk, şöhret veya seks de olabilir. Rüyanın yorumu, rüyanın detaylarına bağlı olmakla birlikte, önünüzde birçok olanak ve fırsatın size açık olduğuna işarettir.

Rüyada Bakkala Gitmek

Bazı insanlar özellikle de orta yaşı süren kişiler için “bakkal” özel bir yerdir. Çocukluk anılarında bakkallar, harikalar ile doludur. Rüyanızda küçük samimi bir bakkala gittiğinizi görmeniz, (belki çocukluk anılarınızdaki gibi) sempatik, küçük heyecanlar ve sıcak ilişkiler aradığınızı gösterir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın