Skip to Content

Rüyada Manto Giymek

Rüyada manto giymek rüyayı gören kişinin tekdüze olan yaşantısının değişeceğine, kötülüklerle ve zorluklarla karşılaşacağına, kendisine ve topluma faydası olmayan hayırsız kişilerle tanışacağına ve bu durumlar nedeniyle ailesiyle arasının açılacağına delalettir.

Rüyada Eski Manto Giymek

Rüya sahibinin ailesiyle ve yakın çevresiyle anlaşmazlıklara düşeceği, sorunları çözmede zorluk yaşayacağı ve kendisini aşılması zor olayların içine sürükleyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yeni Manto Giymek

Rüya sahibinin maddi sıkıntılarını gidereceği, ailesiyle arasının hiç olmadığı kadar güzel olacağı, evliyse eşiyle mutlu ve huzurlu yaşam süreceği, bekarsa arkadaş çevresi ve sosyal hayatındaki kişilerle uyum içerisinde olacağı ve neşesini hiçbir olayın ve kişinin bozamayacağı kadar sağlam ve fazla olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yeni Manto Alıp Giymek

Rüya sahibinin alacağı hayırlı ve güzel haberlere işarettir. İş yaşantısında elde edeceği başarılara, maddi kazancında artışa ve mutluluğuna delalet eder.

Rüyada Deri Manto Giymek

Rüya sahibinin helal paraya sahip olacağına delalet eder. İş hayatından kazandığı paranın artacağına ya da kendisine temiz bir miras kalacağına şeklinde yorumlanır. Bazen de bu rüya kişinin kendisini mutlu, huzurlu ve güçlü hissetmesi için inançlarına sarıldığı ve Allah’a yakınlaştığı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kürk Manto Giymek

Kişinin hayalini kurduğu işe ve kazanca kavuşacağına, sağlığı kötüyse sağlıklı günlerin kendisini beklediğine, ticari yatırımlarında kârlı çıkacağına, cömert aile fertleri sayesinde ferahlayacağına, uzun ve hayırlı bir ömre ve toplum arasında saygın bir kişiliğe kavuşacağına şeklinde yorumlanır.