Rüyada Makyaj Yaptığını Görmek

Rüyada makyaj yaptığını görmek rüya sahibinin güzel ve hoş vakit geçirdiği bir kişiyle duygusal anlamda bir şeyler yaşayacağına, bu ilişkinin etkisinden uzun süre kurtulamayacağına ve unutamayacağına işarettir. Yorumculara göre mutluluk ve huzurun olduğu bu ilişki uzun sürmeyecek ve bitecektir. Aynı zamanda bu rüya çevrenizden bir kişinin size düşmanlık beslediğine, sizi kıskandığına ve sizi çekemediğine de işarettir. Rüyada makyaj yaptığını gören bir kadınsa ve makyajlı halini çok beğenmişse bu, kişinin yaptığı hatalardan, uğradığı haksızlıklardan ders alacağına ve hayatını artık daha düzgün yaşayacağına işarettir. Rüyayı gören erkekse bu kişiye nazar eden ve fesat kişilerin varlığına yorulur.

Rüyada Göz Makyajı Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin alacağı sevinçli ve hayırlı haberlere işarettir. Aynı zamanda bu rüya kişinin iş hayatındaki sıkıntıların biteceğine, işlerin gelişip büyüyeceğine ve maddi sıkıntılarından kurtulmaya da delalet etmektedir. Rüyayı gören kişinin zenginleşeceğine, elinin bollaşacağına, hanesinin bereketleneceğine ve rahat bir ömür süreceğine yorulur.

Rüyada Ruj Sürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin çevresinde çok güvendiği, sevdiği, saydığı, değer verdiği ve benimsediği bir kişiden yara alacağına, bu kişinin ihanetine uğrayacağına ve insanlara karşı güveninin sarsılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Sürme Çektiğini Görmek

Rüya sahibinin maddi birikimlerini ve kazancını güvence altına almak ve güvendiği bir yere saklamak ihtiyacının varlığına yorulur. Rüya sahibi parasını ya bir bankaya yatıracak ya da kimsenin bulamayacağı bir yere saklayacaktır şeklinde yorumlanmıştır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın