Rüyada Mahsur Kalmak

Rüyada mahsur kalmak, çaresizce bir bekleyişe alamet eder. Rüya sahibi olan kişinin bütün umudunu tek bir işe bağladığına, hayatını bir düzene sokmak adına elinden gelen her şeyi yaptığına delalet eder. Rüyasında mahsur kaldığını gören kişi, iyi gitmeyen bir ilişkiyi sürdürmek zorunda kalır ve bir dönem boyunca sıkıntılı bir hayatı sürdürür. Bu rüya, korkulan bir olayın geçekleşeceğinin habercisi olarak da tabir edilebilir. Eğer rüya sahibi, nerede ve ne şekilde mahsur kaldığını hatırlıyorsa, bu rüyayı buna göre tabir etmek doğru yorumlar yapılabilmesine neden olur. Eğer rüyayı gören kişi kapalı bir yerde mahsur kaldığını görmüşse bu, tek başına geçirilecek uzun bir süreye, kişinin kendini toplumdan ve çevresinden soyutlayarak, tek başına kalmayı tercih edeceğine delalet eder.

Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak

İş hayatındaki iniş çıkışları ve sorunlu olayları simgeleyen bu rüya, gelir elde etmekle ilgili düzen tutturulamadığına, rüya sahibinin gelir dengesini sağlayamaması nedeniyle, sıkıntılı günler geçireceğine, istediği şeyleri yapamadığı için asabi olacağına ve iş hayatındaki inatçı tavrı nedeniyle riske gireceğine işarettir.

Rüyada Odada Mahsur Kalmak

Rüyada bir odada mahsur kalmak, depresyona girildiğini, psikolojik bazı sorunlar yaşanabileceğini ve kişinin yardım alması gerektiğini gösterir. Eğer mahsur kalınan odada eşya varsa bu rüya, fazla miktarda dertle aynı anda baş etmeye çalışan rüya sahibinin işlerin kontrolünü kaybedeceğini gösterir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Ayşegül

Merhabalar 🙂 Şu sıralar çok fazla korkunc rüya görüyorum. Bugünde 1 tane gördüm hatta.Rüyamda 6 kisilik tanımadığım bir grupla 2 katlı bir evdeyim. Sonra bisey oluyor ve herkes dışarı kaçıyodu. 1 kız ve 1 erkek olmak üzere 2 kisi evde mahsur kalıyodu. Bende onları kurtarmak için eve dalıyodum. Rüyamı yorumlayıp e postama gönderirseniz çok mutlu olurum 🙂 Şimdiden teşekkürler 🙂

Veysel

Tanımadığın bir evde anlam veremediğim bir olay olmuş ve kaçmaya çalışıyorum ama kapı kilitliydi. Mutfaktan 2 bıçak alıyorum. Halam var o da ağlıyor. Ben köşeye sıkışmış ve ben yapmadım diye söylüyorum. Beni öldürmekle tehdit eden kişilerden biri büyük bıçakla geliyor. Biri beni tuttu. Diğer göğsüme bıçağı vurdu ve uyandım. Yorumlar mısınız?