Skip to Content

Rüyada Mahsur Kalmak

Rüyada mahsur kalmak, çaresizce bir bekleyişe alamet eder. Rüya sahibi olan kişinin bütün umudunu tek bir işe bağladığına, hayatını bir düzene sokmak adına elinden gelen her şeyi yaptığına delalet eder. Rüyasında mahsur kaldığını gören kişi, iyi gitmeyen bir ilişkiyi sürdürmek zorunda kalır ve bir dönem boyunca sıkıntılı bir hayatı sürdürür. Bu rüya, korkulan bir olayın geçekleşeceğinin habercisi olarak da tabir edilebilir. Eğer rüya sahibi, nerede ve ne şekilde mahsur kaldığını hatırlıyorsa, bu rüyayı buna göre tabir etmek doğru yorumlar yapılabilmesine neden olur. Eğer rüyayı gören kişi kapalı bir yerde mahsur kaldığını görmüşse bu, tek başına geçirilecek uzun bir süreye, kişinin kendini toplumdan ve çevresinden soyutlayarak, tek başına kalmayı tercih edeceğine delalet eder.

Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak

İş hayatındaki iniş çıkışları ve sorunlu olayları simgeleyen bu rüya, gelir elde etmekle ilgili düzen tutturulamadığına, rüya sahibinin gelir dengesini sağlayamaması nedeniyle, sıkıntılı günler geçireceğine, istediği şeyleri yapamadığı için asabi olacağına ve iş hayatındaki inatçı tavrı nedeniyle riske gireceğine işarettir.

Rüyada Odada Mahsur Kalmak

Rüyada bir odada mahsur kalmak, depresyona girildiğini, psikolojik bazı sorunlar yaşanabileceğini ve kişinin yardım alması gerektiğini gösterir. Eğer mahsur kalınan odada eşya varsa bu rüya, fazla miktarda dertle aynı anda baş etmeye çalışan rüya sahibinin işlerin kontrolünü kaybedeceğini gösterir.