Skip to Content

Rüyada Lunapark Görmek

Rüyada lunapark görmek; aile içindeki yaşı en küçük olan bir kişiden yardım almaya işaret eder. Ya da bu aile ferdi çok başarılı bir işe imza atacak ve güzel haberler getirecektir ki bu haberler aile içinde bayram havasının yaşanmasına yol açacaktır.

Rüyada Lunapark Trenine Bindiğini Görmek

Rüya sahibi içinde bulunduğu durumdan rahatsızdır ve bu durumdan bir an önce kurtulma eğilimindedir. En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir düşüncesi il içinde bulunulan kararsız ruh halinden ivedilikle kurtulma isteği söz konusudur.

Rüyada Lunaparkta Gondol Görmek

Rüya sahibi için sevindirici bir haber olan heyecanlı ve heves ettiği günlerin yaşam belirtileri kıpır kıpır kendini göstermektedir. Çok mutlu günlere sadece bir adım vardır ve o adımdan sonrası masal gibi bir ömürdür.

Rüyada Lunaparkta Dönme Dolap Görmek

Kısa süreli ancak büyük etkili bir duygunun esirinde olunan ve bu duygunun çok derinden hissedilen mutluluk olduğu bilinen en tatlı zamana işaret eder. Keşke ömürlük olsaydı dedirtecek kadar güzel ancak ne çabuk da bitti dedirtecek kadar kısa ömürlü bir mutluluğa delalettir.

Rüyada Lunaparkta Eğlenmek

Güzel bir rüyadır. Sevindirici haberler alınacak, bu haberler de yaşama sevincini kat kat artıracaktır. Güzel gelişmeler yaşanacaktır.

Rüyada Lunaparka Gitmek

Vedalar hep zor ve üzücüdür. Ancak nefse o an ağır gelmesi geleceğe ışık tutmaz ve veda belki de çok hayırlıdır, ki rüya da tam olarak ona işaret etmektedir. Rüya sahibinin istemeden ettiği bir veda vardır ancak bu veda ilerleyen dönemlerde kendini hayırla birlikte gösterecektir.

Funda koç

Sunday 17th of September 2017

Ruyamda eski sevgilimin kirmizi bi arabasina biniyorum normalde araba kullanmayi bilmiyorum ama normalde yasadigim sehre gitmeye calisiyorum yolu bulmaya calisiyorum yol tarifinde sapakta eglence merkezi var oradan don diyolar o merkezi bulup orda biraz duruyorum bu neye delalettir uyumadan once eski sevgilim benim icin hayirli mi degil mi geri donus olcak mi diye dua edip yatmistim