Skip to Content

Rüyada Lacivert Elbise Görmek

Rüyada lacivert elbise görmek, bir devlet dairesinde ya da önemli bir resmi kurumda işe başlamaya, sınavlarda başarılı olmaya ve resmi bir makamda başlayacak bir hayatına delalet eder. Rüya sahibinin çevresindekilere karşı mesafeli davranıp, aşırı samimiyet göstermeyerek kendisini koruyacağını gösterdiği gibi, sert ve otoriter bir yönetici olmaya da işaret eder. Resmi işlemlerde olumlu haber almak ve bu rüyayı gören kişi bekarsa, karşısına çok kibar, iş sahibi ve kariyer planı yapan bir talibin çıkması şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Lacivert Elbise Giymek

Bir erkeğin rüyasında lacivert elbise giymesi, kendisine destek olacak bir eşin varlığına işarettir. Özellikle eşin ya da anne desteğine delalet eden bu rüya, rüya sahibinin iş hayatının masa başında geçeceği ve değerli evraklarla uğraşacağı şeklinde de tabir edilir. İş arayan ya da değiştirmek isteyen kişiler içinse, bazı iyi tekliflerin ortaya çıkacağına, geçerli şartların daha iyi bir hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Lacivert Elbise Siparişi Vermek

Bu rüya, işinde atama bekleyen kişilerin, gelecek bazı iyi haberler neticesinde bazı hazırlıklar yapacaklarına, yeni bir görev nedeniyle başka bir kente taşınmaya ve resmi bir görev nedeniyle sevdiklerinden ayrı kalmaya işaret eder.

Rüyada Lacivert Elbise Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada lacivert elbise görmek, kendisini sosyal ortamlara girmek için zorlayan kişilerin, ikili ilişkilerde ve diyalog kurmakta atılım yapacakları şeklinde tabir edilir. İnsanlarla araya mesafe koymanın da işaretidir.