Rüyada La İlahe İllallah Demek

Rüyada La İlahe İllallah demek, rüyayı gören kişinin hayırlı bir takım işler yapacağına, Allah’ın razı olacağı bazı kimseler ile ahbaplık edeceğine, haramdan uzak bir yaşam süreceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine, kendini dini inancı doğrultusunda yaşamaya adayacağına işaret etmektedir. Rüyada La İlahe İllallah demek rüya sahibinin hidayete ereceğine ve sağlıklı, huzurlu bir hayat süreceğine delalettir. Bu rüyayı herkesin göremeyeceği, sadece Allah’ın sevdiği kullarına göstereceği bir rüya olduğu rivayet edilmektedir.

Rüyada Kelime-i Tevhid Söylemek

Rüyada Kelime-i Tevhid söylemek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı hayatından bir anda kurtulacağına, Allah’a bu sıkıntılı günlerinden kurtulmak için ettiği bütün duaların kabul olacağına, rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, şansının olumlu yönde döneceğine, bütün sorunlarını çözeceğine ve mutlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Tehlil Görmek

Rüyada tehlil görmek, rüyayı gören kimsenin maneviyata yöneleceğine, Allah rızasını gözeterek bir yaşam süreceğine, dini yükümlülüklerini yerine getirerek cennet için çok çabalayacağına ve huzurlu bir ömre sahip olacağına delalettir.

Rüyada Tehlil Etmek

Rüyada tehlil etmek, rüyayı gören kişinin hayatının bundan sonraki evresinin kusursuz olacağına, başına kötü bir olayın asla gelmeyeceğine, sıkıntıları ve kederi geçmişte bırakacağına, kısmetinin açılacağına, boğazından haram lokma geçmeyeceğine, zinadan uzak duracağına, haram işlere bulaşmayacağına, helal yoldan para kazanıp helal lokma yiyeceğine, borçlarını kapatıp hayırlı kimseler ile ahbaplık edeceğine rivayet edilmektedir.

Rüyada Kelime-i Şehadet Getirmek

Rüyada Kelime-i Şehadet getirmek, rüyayı gören kişinin çok üstün başarılara ulaşacağına, düşmanlarına karşı büyük zaferler elde edeceğine, haramdan uzaklaşıp helal yolda ilerleyeceğine, dini yükümlülüklerini yerine getireceğine ve sıkıntısız bir ömür süreceğine işaret etmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın