Rüyada Kuş Yakalamak

Rüyada kuş yakalamak son derece hayra yorulan bir rüya olarak değerlendirilir. Bu rüyayı gören kişi başkalarının çok kıskandığı, imrendiği işler yaparak, herkesin gıpta ile baktığı bir insan olur, dahası yaptığı işlerden çok büyük başarılara imza atar.

Rüyada Su Kuşları Yakalamak

Rüyada su kuşları yakalamak olumlu anlamlar içeren bir rüya olup, bu rüyayı gören kişi herkesin takdirini kazanacağını büyük mevkilere gelir, iş yaşamında başarıları ile kendisinden söz ettirir ve tüm bunların neticesinde de çevresinin takdirini kazanarak, övgüler alır.

Rüyada Kelebek Yakalamak

Kişi eğer rüyasında kelebek yakaladığını görür ise o zaman bunun anlamı şudur. Bu rüyayı gören kişi, iş yaşamında bir takım zorluklar yaşar, eğer kendi işini yapıyor ise iflas eder, bir yerde ücretli olarak çalışıyor ise işsiz kalır ve tüm bunların neticesinde ömrünün bu döneminde sıkıntılı günler başlar.

Rüyada Yakalandığını Görmek

Eğer kişi rüyasında yakalandığını görür ise bunun anlamı tamamı ile özel yaşamı ile alakalı olan bir durumdur. Geçmişte yaşadığı ve kendisini ciddi anlamda hayal kırıklığına uğratan, derin yaralar açan bir aşk ilişkisinden sonra aşka inancını kaybetmesine rağmen, yeniden yaşamına girecek ve daha önce hiç tanımadığı biriyle güzel bir aşka yelken açacağı biçiminde yorumlanır.

Rüyada Hırsız Yakalamak

Kişi eğer rüyasında hırsız yakalar ise düşmanlarını alt ederek, büyük zaferlere imza atar.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!