Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak

Rüyada küs olduğun biriyle barışmak rüya sahibinin gerçek hayatta da küs olduğu ve anlaşamadığı kişilerle barış imzalayacağına işarettir. Bazen de bu rüya yine gerçek hayatta küs olduğunuz kişilerle bir daha asla bir araya gelmeyeceğinize, aradaki bağın tamamen kopacağına ve bir daha hiç görüşmeyeceğinize işaret etmektedir. Başka yorumlara göreyse bu rüya kişinin hatalarından dolayı pişmanlık ve vicdan azabı duyduğuna ve bu hataları telafi etmek adına çaba harcamak istediğine yorulur.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuştuğunu Görmek

Rüya sahibinin haksızlığa uğrayacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine işarettir. Bazen de bu rüya rüyayı gören kişinin ağzından çıkan kötü ve düşüncesiz söze ve bu sözler nedeniyle pişmanlık duyduğuna delalet etmektedir. Bu rüyanın bir başka yorumu ise, gerçek yaşantınızda küs olduğunuz kişilerle aranızdaki husumetin biteceğine ve gerçekten de barışacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Küs Olunan Akrabalar İle Barıştığını Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayatında da akrabalarıyla sorunu varsa bu sorunların büyüyeceğine ve daha kötü bir yere taşınacağına işarettir. Aranızda geçecek yeni tartışmalara, husumetin büyümesine ve küslüklerin devam etmesine şeklinde yorumlanır.

Rüyada Küs Olunan Arkadaşlarla Barıştığını Görmek

Rüya sahibinin hayatında yaşadığı sorun ve sıkıntılardan ders aldığına, hatalarını düzeltmek için çabalayacağına, bundan sonra bu hatalara düşmemek adına dikkatli olacağına ve temiz işlere girişeceğine işarettir. Rüya sahibinin hayatında yaşayacağı hayırlı ve olumlu gelişmelere işaret eden bu rüya genel itibarıyla güzel sonuçlar doğuracak bir rüyadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (7)

Gamze Albayrak

eski erkek arkadaşımı ve onun yakın arkadaşıyla sürekli görmeme rağmen ikisiylede hiçbir şekilde konuşmuyorum.Rüyamda ise eski erkek arkadaşım ve onun arkadaşı ile aynı yerdeyim eski erkek arkadaşımın varlığını hissediyorum ama onu göremiyorum onun arkadaşıyla aynı odadayım ve rüyamda kendimi ona aşık gibi hissediyorum gerçekte böyle bir durum yok ama rüyamda ona aşık olduğumu biliyorum ona yakın olmak istiyorum sarılmak istiyorum ama sarılamıyorum aynı şekilde onun da bana hisleri var rüya da bunu çok net hissediyorum gördüğüm rüyanın anlamı nedir ve rüyadaki hisleri nasıl algılayabiliriz ya da algılayabilir miyiz bunu sormak istiyorum

Mustafa b

Ruyamda dusmanimla baristirdilar bizi ve onun yaninda calismami istedi bende calismaya basladim …bizimki düsmanliktanda öte bu ruyaya anlam veremedim

Tuğba Aladağ

Ben arkadaşımla 1 seneden beri konuşmuyorum ama her gün neredeyse onu hep rüyamda görüyorum. Son rüyamda ise biz hala küstük. Sonra ben şiir yazıyorum. Arkadaşım da bunu küs olduğum kişiye götürdü. Sonra da yanıma gelip hiç bir şey olmamış gibi sıcak davranıyordu. Yanında gülüp eğleniyorum. Sonra bana bir bakış attı ve ben oradan uzaklaştım. Bu ne anlama geliyor?

Pelin

İki gündür üst üste rüyamda sevgilimle kavga ediyoruz. Bu rüyanın açıklaması nedir?

Deniz Ünal

Evimizin karşısında bir kapalı alanda gece vakti mangal yakıyoruz. Torunum da yanımızdaymış. Oraya şimdi küs olduğumuz arkadaşlarımız da geliyor. Onlarla yüzleşiyor, konuşuyoruz. Ardından babam (halen hayatta ve 82 yaşında) balkondan görüyor bizi. “Beni uyutup gittin ama seni takip edip buldum” diyor. Çok utanıyorum. Eski eşim de geliyor. Beni alıp gidiyorlar, barışıyoruz. Babama “bizi barıştırdın ama benim istediğim bu değildi” diyorum. Eşyaları toparlamama yardımcı oluyorlar. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Emircan

Rüyada insan kafalı kuş görmek ne anlama gelir?

Kübra

Gerçek hayatta sevgilimle tartıştık ve şimdi konuşmuyoruz. Rüyamda bana sarıldığını ve barıştığımızı gördüm. Bu ne anlama geliyor? Gerçek hayatta da barışır mıyız?