Rüyada Kuru Yemişçi Görmek

Rüyasında kuru yemişçi görmek, güvenilir, sö­zünde sadık verdiği sözü yerine getiren bir insana işaret­tir. Kuru yemişçi görmek, üzüntülerden ve sıkıntılardan kurtulmaya da işaret olarak yorumlanır.

Hasta olan bir insan, rüyada kuru yemişçi görse, bu onun iyileşeceğine, hastalığından iyileşip eski sağlığına ereceği­ne işarettir denilmiştir.

Rüyada kuru yemişçi görmek, halkın sırlarını bilen ve yanında birtakım hürmete değer kimselerin malları toplanmış bulunan emin ve güvenilir bir adama işâret eder.

Kuru yemişçinin yanında bulunan kuru yemişler, bir takım zâtların o kimseye koruması için emanet olarak vermiş oldukları mallara işârettir.

Rüyada kuru yemişçiden kuruyemiş aldığını görmek, kuru yemişçinin yanında bırakılan emanet maldan faydalanmak ve onları alıp kullanmak istemeye işârettir.

Rüyada görülen kuru yemişçi, halkın sırlarını bilen ve yanında birtakım hürmete değer kimselerin malları toplanmış bulunan emin bir kimsedir. Çünkü ağaçlar hürmete değer ve haysiyetli adamlardır. Ağaçların meyvesi onların mallarıdır.

Rüyada kuru yemişçiden yemiş aldığını gören kimse, o emin kimsenin yanında bırakılan emanet maldan faydalanmak ve onları alıp kullanmak ister. Kuru yemişçiyi görmek, işleri bitirmeye, sözünde sadık olmaya, garip şeyleri bilen kimseye, üzüntü, keder, sıkıntı ve hastalıklardan kurtulmaya işarettir.

Bir yanıt yazın