Rüyada Kuru Yemişçi Görmek

Rüyasında kuru yemişçi görmek, güvenilir, sö­zünde sadık verdiği sözü yerine getiren bir insana işaret­tir. Kuru yemişçi görmek, üzüntülerden ve sıkıntılardan kurtulmaya da işaret olarak yorumlanır.

Hasta olan bir insan, rüyada kuru yemişçi görse, bu onun iyileşeceğine, hastalığından iyileşip eski sağlığına ereceği­ne işarettir denilmiştir.

Rüyada kuru yemişçi görmek, halkın sırlarını bilen ve yanında birtakım hürmete değer kimselerin malları toplanmış bulunan emin ve güvenilir bir adama işâret eder.

Kuru yemişçinin yanında bulunan kuru yemişler, bir takım zâtların o kimseye koruması için emanet olarak vermiş oldukları mallara işârettir.

Rüyada kuru yemişçiden kuruyemiş aldığını görmek, kuru yemişçinin yanında bırakılan emanet maldan faydalanmak ve onları alıp kullanmak istemeye işârettir.

Rüyada görülen kuru yemişçi, halkın sırlarını bilen ve yanında birtakım hürmete değer kimselerin malları toplanmış bulunan emin bir kimsedir. Çünkü ağaçlar hürmete değer ve haysiyetli adamlardır. Ağaçların meyvesi onların mallarıdır.

Rüyada kuru yemişçiden yemiş aldığını gören kimse, o emin kimsenin yanında bırakılan emanet maldan faydalanmak ve onları alıp kullanmak ister. Kuru yemişçiyi görmek, işleri bitirmeye, sözünde sadık olmaya, garip şeyleri bilen kimseye, üzüntü, keder, sıkıntı ve hastalıklardan kurtulmaya işarettir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

smile

Bunlar istiharede gördüğüm rüyalar yorumlarsanız sevinirim.Beyaz yavru kediler vardı tuttum sevdim ama elime alamadım bıraktım sonra emekleyen bebekler vardı üc dört tane hepsi aynı beyaz giyinmisti birini aldım kucağıma öptüm konustu(normalde konusmayan bebekler) bi daha öptüm bi daha konustu sonra yengemi cagırdım bak oglun ne diyo dedim yengem bakınca konusmadı yengem geri dönünce biliyodum anneme soylicegini o yuzden konusmadim dedi.
Diger ruyamda da beyaz pantolon giymisim o dikkatimi cekiyor sonra bir magazaya yöneliyorum ama bacağım çok ağrıyor zor yürüyorum. Kırmızı bi elbise dikkatimi çekiyor begenmeyerek ‘bunu kim giyer ya ‘ diyorum sonra beyaz bi elbise dikkatimi çekiyor bu da cabuk kirlenir diyorum. Bu arada her iki rüyayı da aynı gece de gördüm uyandıgımda sabah ezan vaktiydi