Rüyada Kuru Yaprak Görmek

İster hayvan, ister bitki ya da insan olsun bir canlının tazeliğini yitirerek ölüme yaklaşması hiçbir zaman hayra yorulmaz. Aynı durum rüyada kuru yaprak görmek ile de ilgilidir. Rüyasında kuruyan bir yaprağı gören kişinin sağlığına rüyayı gördükten sonra daha fazla dikkat etmesi gerekir ki böylesi bir rüyanın ardından nazar, uğursuzluk veya dikkatsiz yaşam tarzı ortaya çıkacak hastalıkların nekahet dönemine erişmesi zor olacaktır.

Sadece sağlık açısından değil rüyada kuru yaprak görmek maddi açıdan da gözle görülür bir zayıflığın da belirtisidir. Sahibi olunan mal miktarının azalması değil aynı zamanda iş hayatında dara düşüleceği, zor zamanların yaklaştığına dair de yorumlar mevcuttur.

Rüyada Yaprakların Düştüğünü Görmek

Bu rüya da özellikle aile hayatını ilgilendiren yorumlara sahiptir. Özellikle eşler arasında yaşanacak huzursuzluğun sonunun kötü biteceğine dair ortaya konan ve rivayet edilen tabirler bu noktada rüya sahibinin gerek eşine ve eğer varsa çocuklarına iyi davranmalarının gerekliliğini ortaya koyar. Zor zamanların başlangıçları pek de kısa değildir ve yaşanan, yaşanacak olumsuzlukların sonucunda rüyayı gören kişinin kendini toparlamasının da vakit alacağı aşikardır. Bunalıma düşecek kişinin bu noktada çözümü kendi başına düşünmek yerine manevi olarak Allah’a sığınması gerekir.

Borçluluklardan, aile birliğinin zedelenmesinden ve ruhen sıkışmanın ardından girilecek ümitsizliklerin giderilmesi adına aksi yönde olumlu bir rüyanın görülmesi gerekir ki bu da yine rivayet edildiği üzere uzun bir zamanı kapsayacaktır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!