Rüyada Kuru Pasta Görmek

Rüya sahibi olumlu gelişme sonrasında güzel bir kutlama yaşayacaktır. Rüyada kuru pasta görmek rüya sahibinin yetişkin kızı varsa yakın bir zamanda kızına görücü gelecektir. Yeni bir iş bulabilir ya da kendi işinizde terfi edebilirsiniz. Başarılarınız ödüllendirilecek ve her zaman saygı göreceksiniz. Sınav sonucu bekleyenler için hayırlı haberler olacak. Çocuk bekleyenler ise çok hayırlı kız çocuklarını kucağına alacaklar.

Rüyada Kuru Pasta İkram Ettiğinizi Görmek

Rüya sahibine yardımda bulunan dostları çoktur. Rüyada kuru pasta görmek size yakın çevrenizden güzel bir iyilik bulunacağını gösterir. Maddi açıdan güzel bir iş teklifi alacak ve bu işte çok ilerleyeceksiniz. Hanenize büyük bir miras geliyor. Mutlu haberler neticesinde iş ve aile yaşantınız çok huzurlu geçecek. Ticari hayatınızda atılım edecek ve kısa sürede işinizin patronu olacaksınız.

Rüyada Kuru Pasta Yediğinizi Görmek

Muradınıza erecek ve hayal ettiğiniz yaşama ailenizle birlikte kavuşacaksınız. Yuvanızda mutluluk eksilmeyecek. Sürprizlerle dolu güzel bir yıl geçirmenize işarettir. Çocuklarınızdan sevindirici haber alabilir ya da yakın zamanda çocuklarınızı evlendirebilirsiniz. Engellerin önüne geçtiniz ve kendinize güveniniz arttı.

 Rüyada Kuru Pasta Tabağını Düşürmek

Başarılarınızın önüne geçmek isteyenler var. Sizin iyiliğinizi istemeyen bir çevreniz var. Kısmetlerinizin önüne geçmek isteyenlere karşı mücadele vermeniz gerektiğini gösterir. Düşen pastaları toplarsanız bu rızkınızın tekrar açılacağını gösterir. Moralinizin bozulacağı bazı durumlarla karşılaşabilir ve bunların çözümü için çevrenizden yardım isteyebilirsiniz.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın