Rüyada Kuru İncir Yemek

Rüyayı gören kişi çok kısmetli olup, işleri açılacaktır. Rüyada kuru incir yemek rüya sahibinin maddi açıdan da rahatlayacağını gösterir. İş yaşamı ve özel yaşamı da çok iyidir. Zenginliği artacağı gibi çevresine yardımlar edecek olan rüya sahibi hayır duaları da alır. Aile kuracak ve aile ilişkileri çok iyi olacaktır.

Rüyada Kuru İnciri Tabakta Yemek

Rüya sahibi müjdeli haber alacak bu haber ile işlerini yoluna koyacaktır. Aşk hayatı da iyi olacak ve sevdiği kimse ile evlenip çok mutlu olacaktır. Bereket ve bolluğa işaret eden güzel bir rüyadır. Maddi kayıpları olmayacak ve uzun bir ömre sahip olacak.

Rüyada Kuru İncir İkram Etmek

Rüya sahibi iş hayatında çok büyük kazançlar elde edecek ve yakın çevresi de bu kazançtan yararlanacaktır. Maddi anlamda sıkıntıları olmayacağı gibi dileklerini gerçekleştirerek, işlerini düzene koyacaktır. Hayırlı bir kısmet ile evlenecek olan rüya sahibinin sağlıklı çocukları olacaktır.

Rüyada Kuru İncir Yediğini Görmek

Rüya sahibi çok şanslı olup tüm isteklerini gerçekleştirir. Ticari hayatını düzene koyar ve kısa zaman içinde yeni iş fırsatları alır. Zorlu dönemini geride bırakacak olan rüya sahibi yakın zamanda güzel iş teklifleri alacaktır. Mutlu olacağı gibi çok talihlidir. Şans oyunlarında güzel ikramiyeler kazanacak ve bu parayı çok iyi değerlendirecek. Çok güzel ve bereket dolu bir yaşam sürecek olan rüya sahibi şanslıdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın