Skip to Content

Rüyada Kurşunla Vurulmak

Rüyada kurşunla vurulmak hayra yorulmaz. Bu rüya genelde hastalık ya da kazayı bazen de kişinin alacağı kötü bir haberi simgeler. Bazı alimlere göre rüyada kurşunla vurulmak borca ve maddi kaynakların yetersizliğine işaret eder.

Rüyada Kurşunla Vurulmak Ama Ölmemek

Rüyada kurşunla vurulmak ama ölmemek yakın zamanda hafif bir kaza atlatmaya ya da bir sağlık sorununa işaret eder. Rüya sahibi bu durumlarda endişeye düşebilir ancak kısa zamanda olumlu bir sonuca varılacak ve kişi şifaya kavuşacaktır.

Rüyada Silahla Kafadan Vurulduğunu Görmek

Rüyada silahla kafadan vurulduğunu görmek kişinin alacağa yanlış kararlara işaret eder. Rüya sahibinin düşünmeden aldığı bu kararlar sonrası kötü bir duruma düşeceğine, gelecekle ilgili kaygılarının peşini bırakmayacağına, bu durumun rüya sahibinin sağlığını olumsuz bir şekilde etkileyeceğine delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin bir gönül ilişkisini bitirmeye karar verdiğine ya da işten ayrılmak gibi önemli bir karar alacağına işaret eder.

Rüyada Silahla Vurulup Yaralanmak

Rüyada silahla vurulup yaralanmak yakın zamanda yapılacak olan seyahatlere ancak bu seyahatlerin iyi sonuçlanmayacağına, bir takım sıkıntılar yaşanacağına ve kişiyi strese sokacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya kısa bir süre sonra rüya sahibinin yakın olduğu birinden, çevresinden ya da iş arkadaşlarından göreceği bir zarara, kötü bir etkiye ve bu durumun kişiyi olumsuz yönde etkileyerek, bu durumu toparlamak için çok uğraşacağına, çok büyük zamanlar harcayacağına işaret eder.