Skip to Content

Rüyada Kurban Kesildiğini Görmek

Günahlarından arınacak olan rüya sahibi hayırlı işlerde bulunacaktır. Rüyada kurban kesildiğini görmek kısa zaman içinde işlerini yapacak ve tüm dileklerine ulaşacaktır. Adakları gerçekleşecek ve hastalığı varsa şifa bulacaktır. Aile huzuru sağlanacağı gibi dertleri sona erecek. Maddi ve manevi zenginlikle beraber iç huzura da işaret eder.

Rüyada Kurban Eti Dağıtmak

Rüya sahibinin sıkıntıları sona erecek ve borçlarından da kurtulacaktır. Kişi toplum tarafından çok seviliyor ve takdir görüyordur. Ticari bir işte bulunuyorsa işi rızık ile dolacaktır. Kişi hayatı boyunca iyilikler yapacak ve fakir kimselere yardımlar yapacaktır. Güzel bir iş teklifi alacak olan rüya sahibinin sıkıntıları sona erecek.

Rüyada Kurban Bakmak

Rüya sahibi bekar ise kısa zaman içinde hayırlı bir kısmet ile karşılaşır. Rüyayı gören kişi evli bir bayan ise hayırlı bir evlat sahibi olur. rüya sahibinin çocukları hayırlı olup, güzel ve takdir toplayan işler yapacaktır. Bu rüya aile içi huzuru ve helal kazancı da temsil eder.

Rüyada Kurban Etini Vermek

Rüya sahibi çevresinden büyük yardımlar alır. Ailesinden yüklü bir miras kalır ve iş hayatını da yoluna sokar. Rüya sahibi helal kazanç ile ailesini geçindiren biri olduğu gibi çevresine de büyük yardımlar da bulunan ve saygı duyulan biridir. İşleri ve kazancı açılacak, dileklerine kısa sürede ulaşacaktır. Maddi zorluklarından sıyrılacak olan kişi hayatı boyunca güzel işler yapacaktır.