Rüyada Kuranı Kerim Görmek

Rüyada kuranı kerim görmek talihin ve kısmet kapılarının açılacağına delalettir. Hastalıklardan uzaklaşmayı, temiz kalbi, bolluk ve bereketle gelecek olan maddi kazancı ve hayırlara vesile olacak iş hayatına alamettir.

Rüyada Kuran Dinlemek

Rüyasında birisi tarafından okunan Kur’an-ı Kerim dinletisine katılmak hayra yorulmalıdır. Rüya sahibinin hayırlı, uzun ömürlere sahip olacağını ve mutluluğunun daimi olacağı müjdelenir.

Rüyada Kuran Okumak

Rüyada Kur’an-ı Kerim okumak hayırlara alamettir. Maddi ve manevi refahı temsil eder. Bir rivayete göre rüyasında kuran okuduğunu gören kimsenin bütün günahlarının af olacağı müjdelenir.

Rüyada Kuranı Kerim Satın Almak

Rüyada Kur’an-ı Kerim satın almak, kişinin bir ibadeti yerine getirmek için ya da hak yolunda yürümek adına yapacağı bir harcama ona rivayet olur.

Rüyada Cenazede Kuran Okumak

Bu rüya, sahibinin hayatının herhangi bir alanındaki görevlerini gerçekleştirme sıkıntısı yaşayacağı, sorumsuzluk yapacağı ve işlerin bu sorumsuzluk yüzünden gereksiz yere uzun süreceği rivayet olur. Bu rüyayı gördüyseniz eğer sevdikleriniz ile ilgili kararlar alırken daha dikkatli olmasınız çünkü bu rüya aynı zamanda onları anlamsızca üzebileceğinizi ve tartışmalara sebep olabileceğinizi rivayet eder.

Rüyada Elinde Kuranı Kerim Tutan Birini Görmek

Rüyada tanımadığı birinin elinde Kur’an-ı Kerim gören kişinin, dünyevi arzulara kapılıp gitmiş, hak yolundan ayrılmış birine yardım ederek onu kötü yoldan kurtaracağı rivayet edilir. Ve bu vesileyle işleyeceği sevabın güzelliği ona müjdelenir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın