Rüyada Kurabiye Görmek

Rüyada kurabiye görmek mutluluğu simgeler. Bu rüya aynı zamanda güler yüzlü, sevimli bir kimseye işaret eder. Rüya sahibinin karşısına çıkan engeller karşısında işleri yolunda gider ve her durum kolayca çözüme kavuşur. Ayrıca bu rüya kişinin maddi açıdan rahatlayacağı, eğer kendi iş yeri varsa işlerini büyüteceğine, ticaret hayatında ise müşterilerinin artacağına, refah bir hayat yaşamaya delalet eder.

Rüyada Kurabiye Almak

Rüyada kurabiye almak bu günleri suratı asık olan rüya sahibinin güzel haberler alacağına, çok sevineceğine, yüzünün güleceğine ve neşesinin yerine geleceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin sağlığının düzeleceğine, hastalıklarının şifa bulacağına ve yapmak istediği şeyleri yapacağına delalet eder.

Rüyada Kurabiye Hamuru Yapmak

Rüyada kurabiye hamuru yapmak kişinin sevdiği işi yaptığına ve bu yüzden yaptığı işte başarılı olduğuna, her daim işine güler yüzle gittiğine bu sebeple çok başarılı olduğuna işaret eder.

Rüyada Kurabiye Pişirmek

Rüyada kurabiye pişirmek kişinin dileklerinin ve isteklerinin kabul olma vaktinin geldiğine, hayallerinin gerçek olacağına ve rüya sahibini bekleyen mutluluk dolu günlere delalet eder.

Rüyada Kurabiye Yemek

Rüyada kurabiye yemek kişinin bu günlerde güzel haberler alacağına ya da kendisi için hayırlı olan kişiler ile tanışacağına işaret eder. Kişinin bu durumla karşısında hayatının en mutlu zamanlarını yaşayacağına delalet eder. Bazılarına göre rüyada kurabiye yiyen kişi kısmetini ayağına çağırır, her dilediği anında kabul olur ve şansı yaver gider.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın