Rüyada Künye Görmek

Rüyada künye görmek; gurur ve destek simgeler. Bir kadın tarafından görülen künye daha çok süs ihtiva ederken her iki cins içinde gurur verici yetenekler ve beceriler ile öne çıkmaya ve hayatlarında kendilerine destek olan yakınlarının varlığına işaret eder. Rüyada görülen künyenin çeşidi, türü, maddesi gibi özellikler rüyanın yorumunda önemlidir.
Rüyada künye görmek; bileğe takılan bileklik tipi künye ise kişinin sahip olduğu veya olacağı bilgi ve kabiliyetleri, boyna takılan asker künyesi modeli kolyeler ise kişinin akıbetini, önüne çıkacak fırsatları, çalışma hayatındaki kazanç veya zararlarını ya da özel hayatında yaşayacaklarını gösterebilir.

Rüyada Asker Künyesi Görmek

Rüya gören bir kadın ise yakını olan kimsenin askerlik ile ilgili durumuna yorumlanır. Yakın zamanda askere gidecek veya askerde ise haberi gelecek kişiye işaret eder. Rüya gören bir erkek ise bir yolculuğa çıkacağına tabir edilir. Rüyada görülen asker künyesi boyna takılmış ise sıkı ve zorlu şartlarda gidilecek bir yola veya güçlükle halledilecek bir işe aynı zamanda gurur verici sonuçlar yaşanacağına, kişinin erdemlerinin artacağına yorumlanır.

Rüyada Altın Künye Görmek

Eğer bir erkek rüyada altın bir künye taktığını görürse, sıkı maddi koşullar demektir. Bir kadın için rüyada bir altın künye görmek; iyilik yapmak için tüm kalbiyle çaba harcayan doğru kişiyi temsil edebilir. Bir rüyada altın bir künye bileklik takmak ya istismar edileceğini ya da engelleneceğini ya da kelepçeleneceği anlamına gelebilir.

Rüyada Gümüş Künye Görmek

Rüyada görülen gümüş künye bileklik kişinin kârında artış anlamına gelir. Bir rüyadaki gümüş bileklikler aynı zamanda kişinin maneviyatını, dindarlığını ve dini görevlerini layığı ile yerine getirmesi olarak yorumlanabilir. Bir rüyadaki gümüş künye bileklikler aynı zamanda para veya aziz, asil insanlardan fayda bulmaya da işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın