Rüyada Kundüz Görmek

Aile hayatında, sosyal hayatında sevgi ve mutluluk ile birlikte her zaman huzur olacaktır. Rüyada kunduz görmek rüya sahibinin sevdiği kişi ile büyük aşk yaşamasının ardından evleneceğine de işaret eder. Sağlığına dikkat den rüya sahibi kendine çok iyi bakan biridir. Dikkatli olduğu kadar her olaya emin adımlarla yaklaşıyordur.

Rüyada Kundüz Bakmak

Rüya sahibinin çektiği büyük hastalık kısa zaman içinde şifa bulacak ve eski sağlığına kavuşacaktır. Rüya sahibi çevresine yardım eden ve hayır duası alan biridir. Yaptığı işler kendisini çok iyi yer getirecek ve yaşamı boyunca zengin bir hayat sürecektir. Rüya sahibi insanlar ile arasına mesafe koyan ve herkese hemen güvenmeyen biridir. Temkinli hareketleri bazı zaman çevresindeki kişiler tarafından hoş karşılanmadığı için rüya sahibi yalnız kalabilir.

Rüyada Kundüz ile Oynamak

Rüya sahibini tedirgin eden durumlar vardır ve istemeden o olaylar gün yüzüne çıkacaktır. Çevresi tarafından aldatılacak ve hayatında bazı karışıklıklar çıkacaktır. Aile içinde kendisine karşı olan kişiler bulunuyor ve bu kimseler arkasından iş çeviriyordur. Önemli işlerde büyük kararlar atacak ve kısa zamanda hayatını değiştirecek. Renkli bir yaşamı seven rüya sahibinin sosyal hayatı da çok eğlencelidir. Gittiği ortamda biri ile tanışıp büyük bir aşk yaşayacak olan rüya sahibinin gönül maceraları da çoktur. Eğlenceye düşkün olduğu için bazen yanlış kararlar alıyor ve bu kararlar neticesinde de pişmanlıklar duyuyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın