Skip to Content

Rüyada Kulak Deldirmek

Rüyada kulak deldirmek, rüyayı gören kişi erkek ise etrafında olan ya da iş yaşamında bulunana ya da yeni tanışacağı insanlar ile olan iletişimin aksayacağına ya da insanlar ile olan ilişkilerinde çeşitli sorunlar yaşayacağına delalet eder.  Rüyayı gören kişinin arkadaşları ile hanesinin içinde bulunan insanlar ile ya da akrabaları ile olacak olan anlaşmazlığına ya da tartışmalara delalet eder. Rüyada kulak deldirdiğini gören kişi bir kadın ise bu da kendine düşkün olan kadın olarak yorumlanır. Kendine çok özen gösterecek olmaya delalet eder.

Rüyada Küpe Taktığını Görmek

Rüyada küpe taktığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan tecrübe sahibi kimselerin ya da büyüklerinin sözlerini kulak ardı yapmayacağına, onarlın sözünü dinleyerek hayatını düzene koyacağına ya da yapacağı işte onların sözlerini ve nasihatlerini dinleyerek yol alacağına delalet eder.  Rüyada küpe takmak kadın olsun erkek olsun her iki cins içinde hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Kulak Temizlediğini Görmek

Rüyada kulak temizlediğini görmek, rüyayı gören kişinin yapmış olduğu yanlışların ve hataların farkına varacağına, yaşadıklarından ve yaşayacaklarından ders çıkaracağına delalet eder.

Rüyada Kulağının Kandığını Görmek

Rüyada kulağının kanadığını görmek, rüyayı gören kişinin arkasından yapılan konuşmalara, dedikodulara delalet eder. Rüyayı gören kişinin arkasından yapılan yalan yanlış konuşmaların olduğuna ve bunları yakın zamanda işiteceğine ve bu durumdan oldukça fazla rahatsız olacağına delalet eder.