Rüyada Kuduz Köpek Görmek

Rüyada kuduz köpek görmek huysuz, düzenbaz, dolandırıcı, sevilmeyen, fitne, fesat sahibi, ahlaksız bir insanın varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu karakterde bir kişiyle yakın zamanda karşılaşabilir, onun oyunlarına gelebilir demektir. Bu nedenle rüya sahibi böyle bir rüya görürse kendisine uyarı olarak alabilir. Etrafında olan böyle insanlarla iletişim içinde olmamalı, onlardan uzak durmalı demektir. Eğer rüyada kuduz köpek saldırısına uğradığını gördüyseniz kişi bazı insanların saldırısına maruz kalabilir demektir.

Rüyada Kuduz Köpek Öldürmek

Rüyada kuduz köpek öldürmek rüya gören kişinin karaktersiz bir düşman sahibi olduğunu anlatır. Fakat kişi bu düşmanı alt edecektir. Bütün insanlara kötülük yapan bu insan önce kendini göstermese de daha sonra siz onu fark edecek ve onun kötü bir insan olduğundan emin olacaksınız demektir. Bir başkasının kuduz köpek öldürdüğünü gördüyseniz bazı yanlışlar, suçlar işleyen bir insanın yakalanmasına yardımcı olacaksınız demektir.

Rüyada Bir Köpeğin Kuduz Olması

Rüyada bir köpeğin kuduz olması rüyayı gören kişinin küçümsediği bir düşmanın onu mahvedeceğine delalet eder. Saldırgan, tutarsız ve acımasız davranışları yüzünden kişi çok büyük zarar görecek diye yorumlanır. Aynı zamanda arkanızdan iş çeviren dost görünümlü bir düşman olduğuna delalet eden bu rüya en sonunda o kişinin gerçek yüzünü göreceğinize de alamet eder. Rüya yorumcuları bu rüyayı kötü bir kadının size yaklaşmaya çalıştığını da yorar.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Ihsan şimşek

Ruyada kuduz kopegin benim kolumu isirmasi ve kanamamasi ve sonradan kopegi oldurdukumu gordum

Ayla

Ruyamda, bir köpegin yanina gidiyorum. Girdigim odanin kapisi kapali. Once köpeğin korkunc bakışlarını görüp, ya hu biz dosttuk sen neden böyle bakıyorsun bana diyerek başını okşamaya calışıyorum. Ayaga kalkıp hırçınlaşıyor. Odanın kapısı kapalı olduğu ve icerde tek başıma bulundugum icin sinirini yatıştırabilmeye ćalışıyorum ki saldırmasın.. ortak noktalarimizdan zamaninda ikimizin de sevdigi seylerden bahsediyorum. Sonra da sakinlesmesi icin başını okşuyorum fakat okşarken dilinden ve tüylerinden çok iģreniyorum. Aniden kolumu ısırıyor ve ben o an günlerdir icimde olan sıkıntnin zamanında onun beni ısırmiş olduğundan kaynaklanđığıni fark ediyorum. Kolumu camdan sarkıtıp köpegi sarsıyorum ki düşşun. Baya bi cebelleşiyor ve sesimi duyan bir suru insan odaya doluşuyor. O sırada da köpek baya yüksekten yere düsüp ölüyor..