Rüyada Küçümsenmek

Rüyada küçümsenmek çalışkan ve hırslı rüya sahibinin yaptığı işlerin yolunda gitmesi ve problemsiz olması için çok çabaladığına ancak uzun zamandır aynı işi yapmanın vermiş olduğu yorgunluğun olduğuna, bu nedenle dinlenmesi ve kendine zaman vermesi gerektiğine aksi halde sağlığının bozulacağına işaret eder.

Rüyada Hor Görülmek

Rüyada hor görülmek rüya sahibinin iş hayatında ya da eğitiminde bazı problemlerin olduğuna, bu durumların kişinin canını çok sıktığına, çok üzdüğüne, kendisini toparlamak için uğraşlar vereceğine sonunda tüm bu engelleri aşarak istediği yerlere geleceğine, şansını çevireceğine, adını her yerde duyuracağına ve her geçen gün hayatının güzelleşeceğine, mutluluk ve sevinç dolu günlerin yakın olduğuna, rüya sahibinin yüzünün güleceğine ve refah içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Hakir Görülmek

Rüyada hakir görülmek kişinin iş hayatında iyi yerlere geleceğine, kısa zamanda büyük bir ilerleme kaydedeceğine, her daim çok başarılı olacağına ve iyi noktalara geleceğine, bu durumun onu maddi olarak rahatlatacağına, gelirinin artacağına ve borçlarını ödeyerek, sıkıntılı günlerin üstesinden geleceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin kısa bir süre içinde gerçekleştireceği bir proje ile ün salacağına, toplum tarafından bilinen biri olacağına yorulur.

Rüyada Dışlanmak

Rüyada dışlanmak rüya sahibinin uzun zamandır işsizlik durumu yaşadığına ancak bu durumun bir süre daha devam edeceğine, kişinin şanssız bir dönem geçirdiğine ve başvurularının olumsuz sonuçlanacağına, hüzünlü ve zor zamanlara delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!