Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada küçük yılan görmek rüyayı gören kişinin saf niyetli olmayan ve güzel düşünceler beslemeyen bazı insanlar ile iletişim içinde olduğunu anlatır. Yılan gerçek hayatta da bilindiği gibi etrafınızda arkanızdan iş çeviren kötü niyetli, karakterde insanların varlığına delalet eder. Size dost görünüp düşman olan insanların çevrenizde bulunduğunu anlatır. İlk fırsatta arkanızdan iş çevirecek, haksızlık edecek veya iftira atacak demektir. Bu nedenle bu rüyayı böyle insanlara dikkat etmeniz gerektiğine dair bir uyarı olarak görebilirsiniz

Rüyada Küçük Yılan Sokması

Rüyada küçük yılan sokması rüya sahibinin etrafında dedikodu yaparak veya iftira atarak ona zarar vermek isteyen bazı insanların varlığını anlatır. Kişiyi kötü göstermek için ve adına leke sürmek için uğraşan bu insan amacına ulaşamayacak, sadece can sıkıntısı yaşayacak demektir.

Rüyada Küçük Yılan Isırması

Rüyada küçük yılan ısırması rüya sahibinin arkasından konuşan dedikodusunu yapan ve iş çeviren bir insanın olduğunu ve bu kişinin emeline asla ulaşamayacak olmasına delalettir.

Rüyada Küçük Yılan Tutmak

Rüyada küçük yılan tutmak kişinin hayatında hem ruhsal olarak hem de fiziken bazı sağlıksal problemler yaşayacağını, psikolojik anlamda büyük bir çöküntü dönemine gireceğini, tasalarından kurtulamadığı için huzursuzluk içine gireceğini anlatır. Bir zaman sonra rüya sahibi bu endişelerden kurtulacak, rahatlığa erecek demektir. Küçük yılan yavrusu görmek ise kişinin çocuğu veya bebeği ile ilgili bir duruma yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın