Rüyada Küçük Çocuk Görmek

Rüyada küçük çocuk görmek rüyanın içeriğine göre farklı şekillerde tabir edilir. Genelde bu rüya, rüya sahibinin mutlu edecek şeyler olacağına, birden çok çocuk görmek kişinin maddi açıdan elinin bollaşacağına delalet eder. Bazı alimlere göre bir kadının rüyasında çocuk görmesi, çocuk sahibi olma isteğinin bir aynası olabilir. Rüyada erkek çocuk görmek güzel haberlere, kız çocuk görmek ise bir takım sıkıntılara delalet eder. Bazılarına göre rüyada tanımadığınız bir çocuk görmeniz bir düşmanınız olduğuna işaret eder.

Rüyada Çocuk Doğurmak

Rüyada çocuk doğurmak rüyayı gören kadın ise uzun zamandır sahip olduğu sıkıntıları içinden atacağına ve huzura kavuşacağına delalet eder. Bir erkeğin bu rüyayı görmesi ise sağlığının bozulacağına ve büyük bir hastalığa yakalanacağına işaret eder.

Rüyada Çocuk Emzirmek

Rüyada çocuk emzirmek bir kadının bu rüyayı görmesi halinde kişinin yakın zamanda çocuk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Çocuk Bakmak

Rüyada çocuk bakmak kişinin içinde çocuğa ses vermesi gerektiğine, zaman zaman kalbinin sesini dinleyip duygularıyla hareket etmesinin kendisi için faydalı olacağına işaret eder.

Rüyada Kendini Çocuk Olarak Görmek

Rüyada kendini çocuk olarak görmek rüya sahibi kadın ise güçlü bir kişiliği olduğuna, bir erkeğin bu rüyayı görmesi ise içindeki çocuğun hala ölmediğine ve sık sık ona uyarak karar aldığına tabir edilir. Ayrıca bu rüya, rüya sahibini kişiliğini gözden geçirmesi gerektiğine, daha olgun davranışlar sergilemesi gerektiğine dair bir uyarıdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın