Rüyada Küçük Abdest Görmek

Rüyada küçük abdest görmek kişinin öz benliği ile açıklanır. Yüksek ego, gurur ve meydan okuma simgesidir. Rüyada idrar yapmak için tuvalete gitmek veya idrar görmek nispeten yaygındır.  Bazen de idrar ile ilgili rüyalar önünüzdeki mali kazançları gösterebilir. Bir rüyadaki idrarın serbest bırakılması, harcamanın çokluğunu sembolize edebilir, dolayısıyla kazandığınız para gelecek dönemde parmaklarınızdan kaçabilir.

Rüyada küçük abdest görmek

Genel olarak her türden dışkı rüyası idrar da dâhil olmak üzere negatif bir görüntü değildir, aksine gerçek hayatınızın olumlu bir yönünü ifade eder. Rüyada görülen idrar zeminde dağınık olursa, gelecekte mali sorumluluk ve para endişeleri kaybetme korkusu olduğunu gösterir. Bu rüya başkaları ile kötü bir duygu ile de bağlantılıdır ve günlük varoluşunuzda negatif bir durumdan kurtulmaya çalıştığınızı gösterebilir. Ayrıca gelecekte endişe duymamak gerektiğini de vurgular.

Rüyada Küçük Abdest Yapan Birini Görmek

Genel olarak hayatınızın bir şekilde kontrol dışı kalması demektir. İdrar ile ilgili rüyalar, başkalarını dinlememe, inat etme tehlikesine atıfta bulunur ve bu rüyanın sonuçları kontrol kaybına neden olur. Başkalarının idrarını rüyada görmek; bir projeyi durdurmanın ve düşünmenin zamanının geldiğini veya birisinin size yardım etmek istediği bir durumun kontrolünden çıktığınızı gösterir.

Rüyada Küçük Abdest Havuzu Görmek

Bir rüyada görülen idrar büyük servet işareti ve önemli bir finansal şans işaretidir. İdrar dolusu bir havuz görmek; beklenmedik bir fayda görüleceğine yorumlanır. Bu büyük miktarda para veya sürekli para getirecek bir mülk olabilir. Rüyada su dolu bir havuza idrarını yapmak ise bir takım anti sosyal davranışları, uyumsuzlukları gösterebilir. Kıyafetlerinizi veya başkalarının kıyafetlerini idrarla ıslattığınızı görürseniz sosyal sorunlar, kavga ve çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın