Rüyada Krem Sürmek

Rüyada krem sürmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı ya da yaşadığı bazı sıkıntılar sonucunda etrafında bulunan kişilerin ona destek olacağına ve onun dertlerine çare bulacağına delalet edip aynı zamanda rüyayı gören kişinin de başkalarının dert ve sorunlarına aynı iyi niyetle yaklaşarak onunda bazı acılara derman olmaya çalıştığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sır saklayan bir kimse olduğuna ve başkalarının dertlerine dermen olmaktan mutluluk duyduğuna delalet eder. El ve yüze krem sürmek ise çevresi tarafından sevgi ile anılan bir kimse olduğuna yorumlanır.

Rüyada El Kremi Görmek

Rüyada el kremi görmek, rüyayı gören kişinin helalinden kazanacağı paraya ve maddi olarak gelecek olan gelire delalet eder. Rüyasında el kremini sürmek ise rüyayı gören kişinin yüklü olan bir mirasa ya da bir yerden gelecek olan yüklü ya da toplu bir paraya kavuşacağına delalet eder. Rüyada el kremi gören kişi zahmet ile ve sıkıntı ile kazancını elde etse de her daim helalinden kazanacağına haram bulaşmadığına ve bulaşmayacağına delalet eder.

Rüyada Ayağa Krem Sürmek

Rüyada ayağa krem sürmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda hayırlı bir yolculuğa çıkacağına delalet eder. Rüya da ayağına krem sürmek iş seyahatine çıkmaya, gurbette olmaya, gurbette kalmaya, hastalık sahibi olup şifa bulmaya, eve dönmeye, sağlıklı bir hayatta, başka bir şehre gidip dönmeye delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın