Skip to Content

Rüyada Koyunlar Görmek

Rüyada koyunlar görmek rüya sahibi bekar bir erkekse güzel ahlak sahibi, nerede ne yapacağını bilen bir kadınla tanışacağına, bu kadınla evleneceğine ve bu kadının eşini her daim yücelteceğine işarettir. Rüyada görülen koyun gönülde, parada, mutlulukta, aile yaşantısında, evlatlarda, rızık da ve berekette zenginliktir.

Rüyada Hasta Koyun Görmek

Rüya sahibinin kirli, temiz olmayan ve hasta insanlarla bulunacağı münasebetlere işarettir. Rüyada koyun derisi yüzüldüğünün görülmesi iş hayatında anlayışsız ve sert bir patrona ya da müdüre işarettir.

Rüyada Koyun Sürüsü Görmek

Bu rüya, rüya sahibinin yaşadığı topluma işaret eder. Bu toplumu oluşturan bireylerin iyi huylu ve yumuşak başlı olduklarına, aynı inanca hareket ettiklerine ve aynı amaçlar için yürüdüklerine işarettir.

Rüyada Koyunlar Sağdığını Görmek

Rüya sahibinin borçlarından kurtulacağına, maddi kazanç sağlayacağına, bereketinin ve rızkının artacağına, beklenmedik yerlerden gelecek faydaya, kendisine uzakta olan bir kişiden yardım göreceğine delalettir. Rüyada koyun sağmak kişinin mal varlığındaki artışa, parasal konulardaki sıkıntılardan kurtulmaya da işaret eder.. Hasta kimseler için sağlık ve sıhhatte, borcu olan kişiler için borçlardan kurtulmaya, istekleri olan kişinin isteklerinin gerçek olacağına işarettir.

Rüyada Koyun Otlattığını Görmek

Rüya sahibinin var olan mertebesinin yükseleceğine, yüksek mevkilerde çalışacağına, devlet memuru ise terfi alacağına, özle sektörde çalışansa yönetici pozisyonuna getirileceğine, kişinin malındaki artışa, zenginliğe ve geçim derdinden kurtulacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya lider vasfındaki kişinin yaşadığı topluma başkan olabileceğine ve siyasetle uğraşacağına da işaret eder.