Rüyada Korkuluk Görmek

Rüyada korkuluk görmek, rüyayı gören kişinin kafasına uzun süredir takılan sorular ile boğuştuğuna ve içindeki şüphelerden bir türlü kurtulamadığına delalet eder. Rüya sahibi evli ise eşi ila arasındaki ilişkide bazı soğuklukların ya da samimiyetsiz konuşmaların yaşanacağına da delalet eder. Rüya sahibinin aile içinde yaşanan sıkıntı ya da eşitli sorunlar sebebi ile iş yaşamında verim gösterememesi ve maddi kayıp olarak da tabir olunuyor. Rüyayı gören kişinin aklında olan sorular ve şüpheler sebebi ile zamanını boşa harcayarak asıldan uzaklaşmasına ve sonrasında da derin pişmanlık duymasına sebep olacak gelişmelerin yaşanacağına da işaret olarak kabul ediliyor.

Rüyada Korkuluk Satın Aldığını Görmek

Rüyada korkuluk satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin çaresiz bir surumda kalacak olmasına ve bu çaresizlik içinde azı önlemler almaya çalışacağına fakat bu önlemler ve daha iyi duruma getirme çabalarının da sonuçsuz kalacağına delalet eder.

Rüyada Balkon Korkuluğu Görmek

Rüyada balkon korkuluğu görmek, rüyayı gören kişinin ailesine karşı aşırı derecede korumacı olduğuna, onlara kendi haklarını ya da kararlarını alma gibi bir durumu yaşatmadığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin artık ailesinin kendi başına karar alma ve istediklerini yapma şansını onlara sunacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Balkon Korkuluğuna Tutunduğunu Görmek

Rüyada balkon korkuluğuna sıkı sıkı tutunduğunu görmek, rüyayı gören kişinin kendini sağlan ve onu her daim himaye edip, koruyacak olan bir kimse ile tanışır ya da onun himayesine girer.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın