Rüyada Kör Birini Görmek

Rüyada kör birini görmek rüyayı gören kişinin tarafından fakirlik yaşayacağını, zengin ise iflas edeceğini, çok zor ve perişan durumlara düşeceğine yorulurken kimi yorumcular kişinin dini anlamda iman eksikliği yaşayacağına, mallarının bazılarını satmak zorunda kalacağına yormaktadır.
Ayrıca rüyada kör birinin elinden tutup ona yardım etmek kişinin yüreğinin çok yufka olduğunu, aynı zamanda gönlü bol bir insan olduğunu anlatır. Kör birini gören kişi çok fakir bir insanla karşılaşacak ve onunla biraz vakit geçirecek demektir. Bir diğer yorumu ise kişinin yararsız insanlarla muhatap olacağını, bu insanların düşmanlıklarına maruz kalacağını işaret etmesidir.

Rüyada Kör Olduğunu Görmek

Rüyada kör olduğunu görmek rüyayı gören kişinin dinen bazı eksiklikler yaşayacağını, maneviyatında sapmalar yaşayacağını anlatır. Ayrıca kişinin hak yolundan ayrılıp hatalara düşeceğinin, günahlar işleyeceğinin delaletidir. Aynı zamanda bu rüya kişinin büyük bir günah işleyeceğini, kendisini asla affetmeyecek kadar büyük bir yanlış yapacağını anlatır. Genel olarak dini eksiklik, maneviyattaki bozulmalar ve imanda noksanlık gibi anlamlar içermektedir.

Rüyada Birinin Kör Ettiğini Görmek

Rüyada birini kör ettiğini görmek kişinin gerçek hayatta bazı insanları kötü yollara sevk edeceğini, onları dinlen çıkaracak kadar kötü yönlendireceğini anlatır. Bu rüya kişinin toplumun huzurunu ve güvenliğini bozmasına da yorumlanmaktadır. Genel anlamda kişinin etrafındaki insanlara kötü örnek olduğunu, onları doğru yoldan saptırdığını anlatır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!