Rüyada Kopya Çekmek

Rüyada kopya çekmek iyiye yorulmaz ve yapılan kötülüklere, işlenen günahlara, düşülen hatalara işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin çalışma hayatında yaptığı işlerde hata yaptığına, yanlış hareketlerde bulunduğuna tabir edilir. Rüyada sınıf içinde sınavda kopya çektiğini gören kişi harama el uzatır ve haksız kazanç elde eder, hak etmediği bir konuma ulaşır ve başka kişileri kandırarak maddi gelirini artırır.

Rüyada Kopya Çeken Birini Görmek

Rüyada kopya çeken birini görmek kişinin kötülük yapan, başkalarını kandıran, hilebaz biri ile karşılaşacağına ve bu kişi tarafından kandırılacağına, aldatılacağına tabir edilir. Rüyada kopya çeken kişi başkalarını kandırarak para kazanan, onların sırtından geçinen, her türlü kötülüğü para uğruna gözünü kırpmadan yapan yalancı bir kimsedir. Rüyada kopya çeken birini görmek aynı zamanda uyarıcı bir rüya olup kişinin dolandırılma ihtimaline karşı bu günlerde dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Kopya Çekerken Yakalanmak

Rüyada kopya çeken kişinin yakalandığını görmek kötülük sahibi, başkalarını dolandıran kişilerin yakalanacağına ve durdurulacağına tabir edilir. Bu kişilerin toplum içinde rezil olacağına, hak ettiklerini bulacağına, yanlış cezalarının bedellerini ödeyeceğine, herkes tarafından dışlanarak yalnız kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin kopya çekerken yakalanması ise bu günlerde birilerinin kalbini kırdığına, sevdiklerini kandıracak veya üzecek bazı davranışlar sergilediğine ve tüm bunların cezasını çekeceğine delalet eder. Rüyada başka birini kopya çekerken yakalamak ise dost olarak görünen birinden zarar göreceğinize tabir edilir.

r

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın