Rüyada Köpek Pisliği Görmek

Rüyada köpek pisliği görmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında bazı gelişmeler olacağına, ufak çaplı bir iş seyahatine çıkacağına bu iş seyahati sonrasında büyük projeler ile dönüş yapacağına, bu büyük projeler sayesinde çok başarılı olacağına ve çalışma hayatı ile ilgili bütün sıkıntılarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada Köpek Pisliği Yemek

Rüyada köpek pisliği yemek, rüyayı gören kimsenin büyük maddi kazançlar elde edeceğine, çalışma hayatında üstün başarılar elde edeceğine, sağlık problemlerinin en yakın zamanda düzeleceğine, şifasını bulacağına, borçlardan tamamen kurtulacağına delalettir.

Rüyada Köpek Pisliği Temizlemek

Rüyada köpek pisliği temizlemek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında bazı sıkıntılar yaşadığına, bu sıkıntıları çözebilecek yeteneğe sadece kendisinin sahip olduğuna, eğer en yakın zamanda bu sıkıntıları çözüme kavuşturursa büyük başarılara imza atacağına ve maddi kazancının artıp zenginleşeceğine delalettir.

Rüyada Köpek Pisliğine Basmak

Rüyada köpek pisliğine basmak, rüyayı gören kişinin iş hayatındaki bazı sıkıntıların çözüme kavuşması gerektiğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin bu sıkıntılar üzerinde eğer gerektiği kadar yoğunlaşırsa bunları çözeceğine ve kariyerinde önemli adınlar atacağına rivayet edilmektedir. Büyük maddi kazançların da elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Evde Köpek Pisliği Görmek

Rüyada evde köpek pisliği görmek, rüyayı gören kimsenin çalışma hayatındaki sıkıntıların aslında hane içerisindeki bazı sorunlar sebebiyle kaynaklandığına, aileden gerekli yardımlar alındığında bu sıkıntının çözüleceğine ve iş hayatında olumlu yollar katedileceğine işaret etmektedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Çiğdem kaycı

Rüyamda köpek ben uzanırken ağzımın tam yakınına gelip yatıyor ve kakasını yapıyor benimde sağ yanağımın ve ağzımın ucuna bulaşıyor ağzıma girdi girecek ti nerdeyse bende tiksiniyorum ama silemedim bir türlü

Çiğdem kaycı

Rüyamda köpek ben uzanırken ağzımın tam yakınına gelip yatıyor ve kakasını yapıyor benimde sağ yanağımın ve ağzımın ucuna bulaşıyor ağzıma girdi girecek ti nerdeyse bende tiksiniyorum ama silemedim bir türlü sabah uyandığımda hala etkisindeyim