Rüyada Köpeğin Isırdığını Görmek

Rüyada köpeğin ısırdığını görmek kişinin çevresinde çok değer verdiği bir kimse tarafından ihanete uğrayacağına ya da zarar göreceğine işaret eder. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin bu günlerde yaptığı hatalar yüzünden uzun bir süre sorun yaşayacağına, büyük kayıplara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Köpeğin Isırdığını ve Kanadığını Görmek

Rüyada bir köpeğin kendisini ısırdığını ve ısırılan yerin kanadığını gören kişi, uzun vadede kendisine büyük dert olacak bir problemden şans eseri kurtulacağına ve sıkıntılarının son bulacağına işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin bir kaza geçireceğine ancak büyük kayıplar yaşamadan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Köpek Saldırdığını Görmek

Rüyada bir köpeğin saldırdığını görmek rüya sahibinin sosyal hayatında ve çalışma hayatında birçok sorun olacağına ancak kimsenin kendisine yardım etmeyeceğine, tüm sorunların üstesinden tek başına gelmeye çalışacağına, maddi açıdan zor günler geçireceğine, borç almaya işaret eder.

Rüyada Köpeğin Havladığını Duymak

Rüyada köpeğin havladığını duymak rüya sahibinin titiz ve suratsız kişiliğini temsil eder.  Kişinin bunları aşmaması halinde çevresindekileri bir bir kaybedeceğine, insanlar tarafından sevilmeyip dışlanacağına delalet eder.

Rüyada Köpeğin Uluduğunu Duymak

Rüyada köpeğin uluduğunu duymak bir çeşit uyarıdır. Kişinin olumsuz birçok durumla karşılaşmasının an meselesi olduğuna gerek iş gerekse ailevi konularda dikkatli olması gerektiğine, diğer türlü sıkıntılı günlerin üstesinden gelmekte zorlanacağına işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin sağlığının kötüleşeceğine ve bir takım sorunlar yaşayacağına da işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!