Rüyada Konuşan Kedi Görmek

Rüyada konuşan kedi görmek rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda gelişecek bazı olaylar olacağına, hayata olan bakış açısını değiştirecek bir takım gelişmeler yaşanacağına ve bu günlerde büyük kararlar alarak yaşamında büyük değişiklikler yapacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya yanlış işler peşinde koşan, başkalarının arkasından konuşan, doğru olan şeyleri yanlış aktaran bir kimseye de işaret eder. Rüyada bir kediden kötü bir haber alan kimse gerçek hayatta güzel bir haber alır.

Rüyada Kedinin Güzel Öğütler Vermesi

Rüyada kediden nasihatler alan kimse kişinin ön yargılı yaklaştığı, kötü bildiği bir kimseden bir iyilik göreceğine, bu kişinin rüya sahibinin yardımına koşacağına delalet eder. Kişinin başkalarının arkasından olumsuz konuşan, dedikodular yapan bir kişiliğe sahip olduğuna da tabir edilir. Ayrıca bu rüya herkesin hakkında olumsuz şeyler düşündüğü bir kadının aslında insanların yardımına koşan, yufka yürekli bir kimse olduğunda da işaret eder.

Rüyada Kedi İle Konuşmak

Rüyada kedi ile konuşmak kişinin iyi işler yapacağına ve bu durumun kendisini liderlik pozisyonuna taşıyacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlığa kavuşacağına, işçi ya da hizmetçi alarak istihdam sağlayacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin maddi anlamda büyük bir güç kazanacağına, birçok kişiye yol göstermeye, iyi yerlere gelmeye işaret eder. Rüyada bir kedi ile konuştuğunu görmek ayrıca rüya sahibinin onurlu bir kişi ile tanışacağına ve bu kişi ile uzun sürecek ilişkileri olacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın