Rüyada Kömürlük Görmek

Rüyada kömürlük görmek; zenginlik ve refahı temsil eder. Kişinin manevi yönden güçlü, iradeli, temkinli, soğukkanlı olduğuna yorumlanan rüya ayrıca kullanılmayan potansiyele de işaret eder. Alternatif bir yorumda kömürlük görmek; yanlış yönlendirilerek saklamak zorunda kaldığınız sırlarınızın olduğudur.
Rüyada kömürlük görmek; saklanmış para, şans ve enerjiyi simgeler. Açığa çıkarılan anılar, deneyimler ve eski bilgilerdir. Bu bilgelik, imge ile bağlantılı olan duygu ve düşünceleri keşfetmek suretiyle sembolden açılmaya ihtiyaç duyar. Ayrıca sıcaklığı veya ateş olasılığını gösterebilir. Bazı tabirlere göre rüyada görülen kömürlük kişinin garanti altına aldığı değerli malları, servetidir, bazı yorumculara göre ise kişinin içinde gizlediği kötülüklere işaret eder.

Rüyada Kömür Madeni Görmek

Rüyada kömür ve kömür madeni kişinin kendisini arayıp taradığı bir simgedir, bir çeşit özeleştiri, benliğini bulma, kendini ifade edebilme olarak da tanımlanabilir. Karanlıkta derinlerde kaybolmaktan açığa çıkan psikolojik durumu ifade eder. Yüzeye çıkıldığı görülüyor ise parlak bir geleceği yansıtır.

Rüyada Kömür Küreği Görmek

Rüyada kömür mal ve mülk, tutulan tasarruf olarak nitelendirildiğinde rüyada görülen kürek de bu maldan çıkacak bir miktar paya yorumlanır ya da kişinin kazancına ortak olan, elinden tutan aile bireyine eşe, çocuğa işaret eder.

Rüyada Kömür Sobası Görmek

Rüyada kömür sobası görmek; hane içinde ise kişinin durumuna göre bekârların evleneceğine evli olanların ise güvende olacağına delalet eder. Rüyada kömür sobasına kömür atmak; ganimetten, maldan azalma veya malından fayda görme olarak yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın