Rüyada Koltuk Altı Kılı Görmek

Rüyada koltuk altı kılı görmek; kişinin başkaları ile sosyal ilişkilerini veya başkalarından farklı kişiliğini gösterir. Koltukaltı gizli bir alan olduğundan rüyada birine gösterilmesi veya görülmesi başka bir kişinin sizinle yakın bir ilişkisi olduğuna işarettir. Bir anlamda kendinizi rahat hissettiğiniz bir ilişki içerisinde olduğunuza göstergedir.
Rüyada koltuk altı kılı görmek; gerçekte kıllı bir koltukaltı olmadığında eril yönü ön planda olan kişiyi sembolize eder. Rüyada koltukaltı insanın özel seçimleri ve de kişiliğidir. Eğer çok genç bir kişi bu rüyayı görür ise o zaman belki de bu rüya yakında bir büyüme atağı ya da ergenliğin ilk adımlarını yaşadığına bir işaret olabilir.

Rüyada Uzayan Koltuk Altı Kılı Görmek

Rüyada koltukaltı tüylerinde hızlı ve uzun bir büyüme olduğunu gören kişinin erkeklik tarafına doğru bağlantısını, dominant karakterini sembolize eder. Rüya gören kimsenin sosyal hayatta insanlara yaklaşımlarında daha agresif davrandığına, hatalar yaptığına yorumlanır. Bilinçsizce o eril tarafınız size yakın olan insanlara karşı saldırgan bir davranış için çalışıyor olabilir.

Rüyada Koltuk Altı Kılı Tıraşı Görmek

Rüyada koltukaltı saç tıraşı yaptığınızı görmek; başkaları tarafından da beğenilmek için görünümünüze dikkat ettiğinize, diğer insanlarla tanışmak, yeni ilişkiler başlatmak için kendinizi hazırladığınıza işaret eder.

Rüyada Uzun Koltuk Altı Kılı Görmek

Rüyada uzun koltukaltı tüyleri genellikle daha katı tutum ya da başkalarına karşı özgüvenin yüksek olduğunu gösterir. Çirkin ve asi koltukaltı tüyleri erkekliği sembolize etmesine rağmen başkalarının kişiyi nasıl algıladıklarının umurunda bile olmadığına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın