Rüyada Kol Kesildiğini Görmek

Rüyada kol kesildiğini görmek, yaşadığı bir olaydan dolayı rüya sahibinin artık kimseye güvenmediğine ve inanmadığını anlatmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin hayatında çok yakın olduğu, yediği içtiği ayrı gitmediği, her şeyine her olayına şahit olan, dostum dediği kişinin bir olay neticesinde onun güvenini ve inancını kırması anlamına gelir. Birçok sırrına vakıf olan bu dostu onu ortada bırakacak veya ona ihanet edecek demektir.
Rüyada kol kesildiğini görmek aynı zamanda aile içinde yaşanacak sıkıntılara da işaret etmektedir. Rüya sahibi eğer evliyse eşinden boşanacak ailesi yıkılacak demektir. Bu rüyayı gören kişiye ailesinden ona kalan büyük mirastan men edilebilir.

Rüyada Başkasının Kolunun Kesildiğini Görmek

Rüya sahibinin hiç yardımsever olmadığını tam tersine çok fazla bencil, egolu bir insan olduğunu anlatır. Bu nedenle rüya sahibi çevresindeki insanlar tarafından çok sevilmeyen bir insan demektir. Rüya sahibinin elinde çok güzel imkanlar olmasına rağmen etrafında var olan yardıma muhtaç insanlara hiçbir şekilde yardım etmediğine, daha sonra ilerde bu yaptığı davranıştan dolayı vicdan azabı çekeceğine delalet eder.

Rüyada Kolunun Kesildiğini Görmek

Bu rüya rüya sahibinin en yakınından belki iş ortağından belki de en yakın arkadaşından yiyeceği kazığa delalet eder. Bu kişi ona ihanet edecektir ve bu ihanet sonucunda işinde zarara uğrayacak ya da mal kaybı yaşayacak demektir.
Rüyada kolunun kesildiğini görmek ile ilgili bir diğer yorum ise rüya sahibinin yardıma muhtaç hale geleceğine, insanların sadece onun yanına çıkarı için geleceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Resul genc

Rüyamda kolumun yarisinin yani tam kopmamış eti kesilmiş kemik sağlam şekilde gördüm hastaneye acile gittigimi ve kaydımı yaptırmaya çalıştığımı gordüm tam anlamı nedir sizce . Şimdiden teşekkür ederim

Tehmine

Rüyada kolumla kalçamın kesildiğini gördüm ama bu kesik derin bir kesikti. Sonradan dikiş atılmadan düzeldiğini gördüm. Yorumlar mısınız?

Yusuf

Ben rüyamda kolumu kestiğimi gördüm. Çok az kan geldi ve kolumu tekrar yerine taktım. Eşim de bez sardı. Ağrı yoktu ve kolum normal çalışıyordu. Sonra cuma namazına gidiyordum. Cuma namazına başladık ve uyandım. Bu rüyam ne anlama gelir?

Yusuf Furkan

Rüyamda bir arabadan inip kaçıyordum. Arkamdan tanıdığım birisi beni kovalayıp yakalıyordu. Sonrasında ekmek bıçağıyla benim kollarıma çizikler atılıyordu. Ben paramı yedirmem diyerek acıdı mı diye soruyordu. Ardından kesmeye devam ediyordu.