Rüyada Köfte Yemek

Rüyada köfte yemek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunana kişilere çok güvendiğine ve güvendiği kişilerin hiçbir sebep yokken ihanet edeceğine, rüya sahibinin deyim yerindeyse sırtından vurulacağına, güvendiği dağlara kar yağacağına tabir edilir. Bu ihanet sebebi ile de rüya sahibinin çok strese ve sıkıntıya gireceğine, bu sıkıntının onu hasta dahi edebileceğine delalet edip, insanlarda n uzaklaşmaya da yorumlanır.

Rüyada Köfte Ekmek Yediğini Görmek

Rüyada köfte ekmek yediğini görmek, rüyayı gören kişinin kalbini kırdığı ve onu çok incittiği bir kimseye karşı hatasının farkına vararak düzeltmek için elinden geleni yapacağına, onun kalbini alacağına delalet eder. Böylelikle değer verdiği kişi ile eskisi gibi olacaklarına tabir ediliyor.

Rüyada İçli Köfte Yediğini Görmek

Rüyada içli köfte yediğini görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zamanda çözüme ulaşacağına, feraha ereceğine, mutlu olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda güzel haberler alacağına, onu mutlu edecek olan olaylar yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin aynı zamanda iş hayatına da yorumlanıyor. İş hayatında yeni fırsatları yakalayarak kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada Çiğ Köfte Yediğini Görmek

Rüyada çiğ köfte yediğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda karşılaşacağı bir kişiden çok etkileneceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin mutlu bir yaşam süreceğine, güzel ve sağlıklı bir ilişki yaşayacağına ve güzel birlikteliği sayesinde oldukça rahatta erip, huzurlu olacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Şeyhmus Bilgiç

“Rüyam da iri ve lezzetli , ekmek arası köfte yiyiyordum. Işte paydos etmiş eve gitmek üzere yolda yürürken elimdeki köfte ekmek yerken eşimi gördüm oda işe gidiyordu, sanki benimle aynı iş yerinde çalışıyordu da vardiya değisiyorduk. Sonra yoluma devam ettim , ama eve gitmek için cebimde minübüs param yoktu, ne yapacağımı düşünmeden önce mahallenin küçük çocukları beni gördü ve koşarak yanıma geldiler ,bende onlardan minübüs param olmadığı nı bana 2buçuk lira verebileceklerini sordum, onlarda hemen verip beni ugurladilar.” Bu rüyanın gerisi ve sonu vardı, ancak hatirladiklarim bu kadarı. Teşekkür ederim