Rüyada Kız İstemeye Gitmek

Gerçek hayatta olduğu gibi rüyada hayırlı bir iş için yola çıkma durumu her zaman bir yeniliği içinde barındırır. Bu yüzdendir ki rüyada kız istemeye gitmek de birçok rüya tabircisi için yeni kararlar almaya, hayatta değişiklik barındıran durumlara ve bunların sonucunda eğer rüya sahibi kendi içinde maneviyatı güçlü bir durumdaysa hayırlara vesile olaylara gebedir.

Elbette her yeniliğin eskisinden vazgeçmek demek olmasının bir sonucu olarak eğer iş hayatında bir yenilik görülecekse bu durumda rüya sahibinin eski işinden ayrılması söz konusudur. Yenilik her zaman için olumlu sonuçlanmasa da birçokları için alışıldık düzenden vazgeçirecek kadar ikna edici durumları ifade eder.

Rüyada İstenmek

Eğer rüyada bir bayan rüya sahibine görücü geliyorsa bu durumda bekar kızlar için bu rüyanın tabiri her zaman için bir kısmetle sonuçlanacaktır. Eğer rüyayı gören kişi imanı yerindeyse kısmeti de ona Allah yolunda destek olacak kadar hayırlıdır. Bunun bir diğer ifadesi de rüyada istenmek ya da görücü gelmesi durumu rüya sahibinin kişiliğine uygun olarak gerçek hayatta sonuçlanacaktır.

Rüyada Görücü Gitmek

Rüyada görücüye gitmek bazı yorumlarca çok da hayırlı olarak ifade edilmez. Özellikle kaygı ve sıkıntıların bir işareti olarak görülen rüyada kız istemeye gitmek bazı durumlarda da rüya sahibinin başka birisine haksızlık ettiğini, hak yediğini ve günahının bedelini de bir şekilde ödeyeceğinin göstergesidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın